Úvod Koktail Koledníci Dobrej noviny môžu prísť aj k vám – domov či do...

Koledníci Dobrej noviny môžu prísť aj k vám – domov či do zariadenia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Koledovanie Dobrej noviny sa bude konať na sviatok sv. Štefana 26.12.2015 od 13:00 hod a koledníkmi budú deti v sprievode dospelých animátorov 윈도우 1809 다운로드. Malých koledníkov si môžete objednať aj domov alebo do hotelov, zariadení pre seniorov a podobne. Podporou Dobrej noviny tak prispejete k rozvoju komunít v subsaharskej Afrike 웹페이지 통째로 다운로드. Motto tohto ročníka znie: Voda je život last tango in Paris.

V prípade záujmu o prijatie koledníkov Dobrej noviny sa môžu obyvatelia Piešťan zapísať do zoznamu v kostole, nahlásiť e-mailom: dn.piestany@gmail.com (meno, adresa, tel three thousand thousand. kontakt), alebo na tel. čísle: 0908 400 363. Koledníkov môžu prijať aj právnické osoby – hotely, zariadenia pre seniorov…

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ak niekto nechce, alebo nemôže prijať koledníkov a má záujem podporiť projekt Dobrej noviny, môže tak urobiť aj finančným príspevkom priamo na číslo účtu 294 045 7894 / 1100, Tatra banka, alebo darcovskou SMS v hodnote 2 € v čase od 1 링크티비 다운로드. novembra 2015 do 31. januára 2016 vo všetkých mobilných sieťach s textom DMS DOBRANOVINA na číslo 877 (podiel prevádzaný na účet zbierky z každej DMS je 1,92€) 묵향 32 txt 다운로드.

Dobrá novina je zároveň verejnou zbierkou, povolenou Ministerstvom vnútra SR. Z výťažku verejnej zbierky podporí Dobrá novina v roku 2016 viaceré rozvojové projekty, vytvárajúce podmienky na dôstojný život detí, mladých ľudí, dospelých, rodín a komunít v krajinách subsaharskej Afriky. Bližšie informácie o projekte Dobrej noviny sú aj na stránke http://www.dobranovina.sk/ 한글 무설치 다운로드.

MB, Zdroj a foto: www.dobranovina.sk

 

REKLAMA