Úvod Aktuality Učilište dostane štát za 1 euro

Učilište dostane štát za 1 euro

Projektu umiestnenia štátnych úradov na novom, pre občanov dostupnejšom mieste už nič nebráni. Krajskí poslanci včera schválili predaj tohto majetku ministerstvu vnútra za symbolickú sumu 중학생 다운로드. Ihrisko si Trnavský samosprávny kraj zatiaľ nechá.

uciliste2

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

Pred schválením tohto návrhu sa diskutovalo najmä o cene 사파리에서 유튜브 동영상 다운로드. Poslanec Gábor Gál (Most-Híd) namietal, že objekt bývalého Vodohospodárskeho učilišťa má hodnotu 9 mil. eur. Podľa predsedu TTSK Tibora Mikuša dal už kraj tento majetok do ponukového konania 17-krát a záujemca sa nenašiel: „V zimných mesiacoch nás temperovanie stálo 25-tisíc eur Minecraft Jumpmap. Táto budova chátra a a jej hodnota klesá.“

REKLAMA

Monitoring_dirofilaria_pes

S jeho argumentami sa stotožnili aj piešťanskí poslanci head soccer 버그판 다운로드. „Obyvatelia majú problém lebo sa tam usídlili bezdomovci,“ uviedla Iveta Babičová (SDKÚ-DS) a dodala: „Ministerstvo nám určite neponúkne viac, pretože bude musieť veľa zainvestovať 배트맨 아캄나이트 다운로드. Nehnuteľnosť potrebuje rozsiahlu rekonštrukciu.“

Podľa Rema Cicutta (nezávislý) kraj iba vracia štátu to, čo od neho dostal. Dodal, že zo strany VUC nedošlo k žiadnej investícii do tohto objektu, preto o nič nepríde 가는 으뜸체 다운로드. Podľa Miloša Tamajku areál spĺňa podmienky, ktoré požadujú štátne úrady.

Ministerstvo vnútra po získaní bývalého Vodohospodárskeho učilišťa plánuje v týchto priestoroch umiestniť úrady štátnej správy v rámci reformy ESO gta 5 다운로드. Občania by vďaka tomu mohli v budúcnosti vybavovať svoju agendu v príjemnejšom prostredí a na jednom mieste.

„V prvej etape by sa mal presťahovať Okresný úrad (OÚ) Piešťany a Obvodné oddelenie Policajného zboru Piešťany,“ priblížil prednosta OÚ Igor Nicák 전철노선표 다운로드. Termín, kedy úradníci začnú využívať nové priestory, zatiaľ nevedel konkretizovať.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA