Úvod Aktuality Kúpele otvorili balneoterapiu za 9 mil. eur

Kúpele otvorili balneoterapiu za 9 mil. eur

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťany majú podľa vedenia kúpeľov najkrajšiu, najmodernejšiu a najkvalitnejšiu balneoterapiu v strednej Európe 시아미 다운로드. Slávnostne ju otvorili 9. apríla po päťmesačnej rekonštrukcii za 9 miliónov eur.

MP 04-09-14 108325

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ide o najväčšiu investíciu spoločnosti za posledných 8 rokov Download The Dog Barking. Podľa návrhu architektov Tursunova a Rajnica, s dizajnom od návrhárky Giny Zarski vynovili bazény, rehabilitačné a masérske priestory, fitnes centrum, telocvičňu, recepciu a veľa ďalšieho edsql server 2017.

„Dôvodom rekonštrukcie bol fakt, že stará balneoterapia mala viac než 40 rokov,“ povedal generálny riaditeľ Klaus Pilz a dodal: „Kúpele Piešťany nekonkurujú iba na lokálnom trhu, ale na európskom, ba aj svetovom.“ Hostia majú v dnešnom globalizačnom svete podľa jeho slov voľný výber, nezáleží na vzdialenostiach, ale na tom, či im liečba v kúpeľoch pomôže 윈도우 1809 다운로드.

REKLAMA

Monitoring_dirofilaria_pes

Do Piešťan by ich mohli prilákať práve nová balneoterapia 웹페이지 통째로 다운로드. „Budeme robiť to, čo vieme najlepšie – liečenie reumatických chorôb a pohybového aparátu. V budúcnosti sa chceme venovať aktívnej rehabilitácii a preventívnej medicíne,“ doplnil generálny riaditeľ last tango in Paris.

Krátko pred slávnostným prestrihnutím pásky poďakoval Iris Gibbor, predsedníčke predstavenstva spoločností CP Holding, hlavného akcionára spoločnosti Slovenské liečebné kúpele Piešťany three thousand thousand. Dcéra zosnulého majiteľa piešťanských kúpeľov Bernarda Schreiera prišla na otvorenie balneoterapie osobne.

Vynovené priestory slúžia klientom od začiatku apríla 링크티비 다운로드. Jednou z najdôležitejších noviniek je, že termálne bazény sú predelené na časť s teplejšou a chladnejšou vodou. Pacienti, ktorí kvôli vysokej teplote nemohli zrkadlisko doteraz využívať, budú môcť byť teraz úspešne ošetrovaní 묵향 32 txt 다운로드.

Novinkou je liečba radiálnou rázovou vlnou, ktorá pomáha pacientom s bolesťami získať späť mobilitu. Vákuová kompresná terapia sa zase používa na zlepšenie krvného obehu, posilnenie svalového tkaniva a na úľavu od bolesti v nohách 한글 무설치 다운로드.

Súčasťou rehabilitačného centra sú priestory s malou kuchynkou a automobilom, aby si klienti mohli čo najlepšie precvičovať úkony bežného života.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA