Úvod Aktuality Riaditelia piešťanských stredných škôl svoje posty obhájili

Riaditelia piešťanských stredných škôl svoje posty obhájili

REKLAMA
Esesko

Minulý týždeň odovzdal župan Jozef Viskupič menovacie dekréty dvadsiatimšiestim riaditeľom stredných škôl Trnavského samosprávneho kraja Protect The Earth. Výberové konania sa na troch desiatkach škôl v kraji konalo po uplynutí päťročného funkčného pôsobenia ich riaditeľov. Piešťanskí svoje posty obhájili 쇼미더머니777 2화 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Strednú priemyselnú školu elektrotechnickú bude viesť aj ďalších piatich rokoch Jozef Kolník 명탐정 코난 16기 다운로드. Podobná situácia je i na Strednej odbornej škole technickej, kde sa riaditeľom stal znovu Jozef Porubčan. Strednú odbornú škola obchodu a služieb povedie po úspešnom výberovom konaní jej doterajšia riaditeľka Anna Zálešáková Centos svn.

Výberové konanie sa uskutočnilo aj na post riaditeľa Školského hospodárstva Piešťany. Obhájil ho Jozef Sedlačko. Školské hospodárstvo je výchovno-vzdelávacie zariadenie, ktoré zabezpečuje praktické vyučovanie na Strednej odbornej škole záhradníckej v Piešťanoch 활기찬 배경음악 다운로드. Školské hospodárstvo plní tiež úlohy v oblasti výroby ovocia, zeleniny a okrasných drevín a vykonáva služby v oblasti revitalizácie zelene, sadovníckych úprav v zariadeniach Trnavského samosprávneho kraja v rámci Trnavskej ekologickej iniciatívy „Mladé stromy pre Slovensko“ s3 데이터 다운로드.

-th- Foto: FB Trnavský samosprávny kraj

REKLAMA