Úvod Novinky Beh okolo Marhátu vyhrali Naňová a Štefanka

Beh okolo Marhátu vyhrali Naňová a Štefanka

0
ZDIELAŤ
REKLAMA
VUC JV OKR PN

V nedeľu 6. augusta na Výtokoch nad obcou Moravany nad Váhom uskutočnil 9. ročník lesného Behu okolo Marhátu. Tento rok sa na štart postavilo celkovo 107 pretekárov v 16-tich kategóriach od predškolákov až po seniorov nad 60 rokov. V hlavnej ženskej kategórii bola najrýchlejšia Žofia Naňová z STU Bratislava. V hlavnej mužskej kategórii dominoval Marek Štefanka zo Šípkového.

Ilustr. foto

Trať dlhú 11500 m vedúcu zo sedla Gajda popod Marhát naspäť na Gajdu a do cieľa na Výtokoch, absolvovalo 74 pretekárov. Päť kilometrový okruh zdolalo 14 účastníkov. V detských kategóriach si zmeralo sily 19 malých bežcov. 

REKLAMA
Trembos Fiala

Kompletné výsledky Beh okolo Marhátu 2017

         
Predškoláci do 6 rokov 150 m
1 Damián Drahovský 2010 ŠBR Piešťany  
2 Alex Tupý 2014 ŠBR Piešťany  
3 Daniel Medvecký 2012 Horné Orešany  
4 Miroslav Medvecký 2014 Horné Orešany  
         
         
Predškoláčky do 6 rokov 150 m
1 Lea Křenová 2009 Moravany  
2 Natálka Úradníková 2011 Družba Piešťany  
3 Erika Bitarovská 2010 Piešťany  
         
         
Mladší školáci do 10 rokov 800 m
1 Lukáš Černý 2008 AK Bojnička 1:56
2 Martin Křen 2008 Moravany 2:00
3 Tadeáš Úradník 2009 Družba PN 2:03
4 Matej Medvecký 2009 Horné Orešany 2:06
5 Jurko Sedláček 2009 Máhoň 2:23
         
         
Mladšie školáčky do 10 rokov 800 m
1 Eliška Drahovská 2007 ŠBR Piešťany 1:49
2 Miriam Tonkovičová 2006 Trebatice 1:51
3 Sabina Kapošová 2008 Sereď 2:12
4 Nelka Kapošová 2009 Sereď 2:43
         
         
Starší školáci do 15 rokov 2000 m
1 Timotej Baláž 2004 Križovany 5:26
2 Miroslav Málik 2005 Dvončín 5:42
         
         
Staršie školáčky do 15 rokov 2000 m
1 Pavlína Tonkovičová 2004 Trebatice 4:53
         
         
Juniori do 20 rokov 5000 m
1 Tadeáš Drahovský 1997 ŠBR Piešťany 21:51
2 Jakub Halanda 2001 ŠBR Piešťany 28:03
2 Benjamín Drahovský 2001 ŠBR Piešťany 28:03
         
         
Juniorky do 20 rokov 5000 m
1 Lýdia Drahovská 1999 ŠBR Piešťany 23:15
2 Barbora Horniaková 2001 Myjava 24:07
3 Zuzana Valková 1999 Topoľčany 27:18
         
         
Muži A 11500 m
1 Marek Štefanka 1987 Šípkové 47:35
2 Martin Halas 1990 Running Pro 47:38
3 Adam Lisý 1988 Bánovce 48:58
4 Rastislav Takáč 1984 KK JS Modra 49:10
5 Radovan Petkov 1991 ŠK Dolné Sŕnie 51:36
6 Peter Pasečný 1981 Bratislava 51:48
7 Tomáš Szabo 1987 Bratislava 51:51
8 Rastislav Kriška 1983 STS Chvojkovice – Brod 53:10
9 Michal Poláčik 1981 Madunice 53:32
10 Martin Vaško 1994 AK Bojničky 53:38
11 Timotej Hupka     54:15
12 Martin Turček 1990 Krásno 55:03
13 Peter Baďura 1981 Cyklohouse.sk 57:28
14 Andrej Mesíček 1993 BK Viktória Horné Orešany 58:50
15 Tomáš Slivanský 1983 Utekávači.pn 59:40
16 Jozef Trsťan 1984 Strong and Fit 1:00:09
17 Lukáš Škvarenina 1989 Partizánske 1:00:24
18 Peter Holík 1988 Topoľčany 1:01:32
19 Matej Lackovič 1983 EJN Bučany 1:03:34
20 Marek Budiaš 1985 Hlohovec 1:03:57
21 Miroslav Málik 1979 Zvončín 1:04:25
22 Jozef Ligocký 1983 TBK Tora Topoľčany 1:04:37
23 Michal Adamča 1982 Galanta 1:06:49
23 Marek Adamča 1985 Galanta 1:06:49
25 Tomáš Radimák 1982 Minimon 1:07:36
26 Juraj Bartovic     1:08:07
27 Patrik Szabo 1987 Hlohovec 1:08:58
28 Marek Petrek 1989 Hlohovec 1:10:47
29 Ivan Mitošinka 1982 Bratislava 1:11:02
30 Ladislav Capay 1983 Topoľčany 1:17:10
31 Tomáš Vondrák 1981 Topoľčany 1:18:04
32 Vladislav Gajdošeg 1979 Piešťany 1:29:38
         
         
Muži B od 40 rokov 11500 m
1 Daniel Medvecký 1975 BK Viktória Horné Orešany 49:14
2 Roman Hollóši 1968 Zvolen 51:58
3 Rastislav Dobrovodský 1972 Pustá Ves 54:36
4 Henrich Pršek 1971 Behame.sk 56:42
5 Štefan Hupko 1972 Behame.sk 57:03
6 Branislav Tupý 1975 ŠBR Piešťany 57:58
7 Dušan Oravec 1970 Nitrianska Blatnica 58:10
8 Martin Šintal 1973 BK Viktória Horné Orešany 58:48
9 Vladislav Blažo 1971 BK Viktória Horné Orešany 59:12
10 Martin Kubinec 1975 DT Sport klub 1:01:03
11 Rastislav Valentovič 1976 Laso sport 1:02:00
12 Miroslav Slama 1976 12 z Ivanky 1:02:34
13 Peter Brázdil 1971 Nové Mesto nad Váhom 1:03:44
14 Patrik Kapoš 1974 Sereď 1:04:09
15 Milan Baláž 1976 Križovany 1:04:25
16 Milan Jachabovič 1973 Trnava 1:05:18
17 Martin Křen 1977 Moravany 1:05:55
         
         
Muži C od 50 rokov 11500 m
1 Ervin Páleník 1962 Trenčín 51:54
2 Belo Kováč 1954 Bratislava 1:02:20
3 Štefan Demovič 1964 Kobra 1:05:06
4 Milan Országh 1956 12 z Ivanky 1:12:26
         
         
Muži D od 60 rokov 5000 m
1 Stanislav Sviták 1950 AK Žilina 25:55
2 Marián Chríbik 1956 Senec 27:04
3 Peter Stolárik 1947 MŠK Vrbové 29:34
4 Ján Varmuža 1952 Brezová 31:34
5 Eduard Volek 1944 Biely Kostol 33:06
6 Michal Okosy 1945 KT Šurany 33:38
         
         
Ženy E 11500 m
1 Žofia Naňová 1991 STU Bratislava 54:14
2 Jana Úradníková 1983 Družba Piešťany 55:53
3 Alexandra Valová 1986 Pezinok 1:01:25
4 Dáša Lysá 1992 Bánovce 1:04:35
5 Michaela Vallová 1987 STS Chvojkovice – Brod 1:05:14
6 Katka Majerčáková     1:05:25
7 Katarína Capiciková 1986 Trnava 1:08:29
8 Monika Kusendová 1994 AFK Považany NM 1:11:10
9 Veronika Sásiková 1989 Banská Štiavnica 1:11:43
10 Helena Capiciková 1984 Trnava 1:18:04
11 Katarína Sorádová 1983 Trail Runners Trnava 1:24:45
12 Miroslava Kapošová 1983 Sereď 1:26:33
         
         
Ženy F od 35 rokov 11500 m
1 Dana Janečková 1973 AC Nové Zámky 56:49
2 Katarína Drahovská 1975 ŠBR Piešťany 58:25
3 Andrea Borovská 1979 ŠK Bradlan 59:00
4 Mariana Vašková 1964 AK 1000 T 1:08:15
5 Gabriela Janíková 1966 AC Malacky 1:09:07
6 Alenka Hudeková 1982 Rohlík Galanta 1:13:09
7 Anna Mathiasová 1974 Piešťany 1:29:38
         
         
Ženy G od 50 rokov 5000 m
1 Margita Varmužová 1953 Brezová pod Bradlom 31:34
2 Anna Vargová 1953 Horné Zelenice 32:04
         
         
Nordic walking 11500 m
1 Jozef Šoltés 1966 NW Prešov 1:19:00
2 Ladislav Šustek 1972 Piešťany 1:27:00

-red- Ilustr. foto: -th-

REKLAMA

BEZ KOMENTÁROV

NAPÍSAŤ KOMENTÁR