Úvod Novinky ŽiWellné menu tento týždeň ponúkne pestrú paletu farieb i chutí

ŽiWellné menu tento týždeň ponúkne pestrú paletu farieb i chutí

REKLAMA
Skola Rakovice

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Menu prináša každý týždeň množstvo bezmäsitých pokrmov, ktoré sú pestré nielen chuťovo, ale aj farebne chocolate. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov a nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu Download Alice. Tento týždeň si môžete pochutiť napríklad na Zapekanej cukine s rajčinami a mozzarellou, Vyprážaných šampiónoch v cícerovom cestíčku, Palacinkách z kokosového mlieka s džemom, Zelerovom kréme s cícerovými krutónmi a v menu nájdete aj Fazuľový burger. Mimochodom viete, prečo vegetariáni nejedia želatínu Windows 7 sp1? Klasická želatína je kolagén, teda proteín získavaný zo živočíšnych tkanív, v miestnej kuchyni tak radšej používajú alternatívu – agar, ktorý sa izoluje z morských rias a je zdrojom jódu, vápnika a železa ms 오피스 2010 한글판 다운로드. V stredu nájdete v menu ovocie priamo zo „žiwellnej“ záhradky zaliate práve agarom.


Donáška priamo k vám:

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Knebl

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť wingset. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 신의퀴즈 시즌3 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte Office. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 wget. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 I'm oking Lee Chang-hui.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 피구왕 통키 게임 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA