Úvod Novinky ŽiWell predstavil posledné tohtoročné menu, je plné zaujímavých špecialít

ŽiWell predstavil posledné tohtoročné menu, je plné zaujímavých špecialít

REKLAMA
Skola Rakovice

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Menu prináša každý týždeň množstvo bezmäsitých pokrmov, ktoré sú pestré nielen chuťovo, ale aj farebne movie Hugo. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov a nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu Creepy 2001 download. ŽiWellná kuchyňa bude v nadchádzajúcom týždni variť posledný krát v tomto roku, ďalšie jedlo ponúkne až v pondelok 8. januára. V menu nájdete rôzne netradičné kombinácie surovín a jedlá príznačné pre zimné obdobie, pochutiť si budete môcť na hrejivých polievkach, ale aj chutných dezertoch Protect The Earth. Podrobnú ponuku nájdete nižšie.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Donáška priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 쇼미더머니777 2화 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 명탐정 코난 16기 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte Centos svn. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 활기찬 배경음악 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 s3 데이터 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 오버쿡 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 슈퍼마리오 선샤인 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.PR

REKLAMA