Úvod Novinky ŽiWell aj tento týždeň varí zdravo, menu bude opäť pestré

ŽiWell aj tento týždeň varí zdravo, menu bude opäť pestré

REKLAMA
Skola Rakovice

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu hp smart. Pochutiť si budete môcť napríklad pečenom tofu v pomarančovo-zázvorovej marináde, cviklovo-pohánkovej klobáse, kukuričnom čokokosovom koláči, hokkaidovej sukte so zemiakmi, ale aj cuketovom kitrí 손 the guest 다운로드.

menu 19.12

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 더퍼시픽 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 한게임 고스톱 게임 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte Nyanko War 3.0.0 bug. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 newtonsoft.json.dll 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123

– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 podcast batch.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky Download By Annie Free. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma Jack Richards. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

ZiWellmenu16 08 1-5-page-002PR

REKLAMA