Úvod Novinky YouTube – môj život, top tábor tohto leta

YouTube – môj život, top tábor tohto leta

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aj vaše dieťa rado trávi čas pri počítači sledovaním známych youtuberov? Umožnite mu zažiť tento svet naživo, uvidí, ako sa natáčajú vlogy, gameplaye, let’s playe a podobne 크롬 캐스트 다운로드. Tábory s Piešťanským Klokanom na tému YouTube – môj život sa uskutočnia v troch termínoch počas júla v rekreačnom stredisku Piesočná v Moravskom sv 앱 인벤터 다운로드. Jáne.

„V našom YouTube tábore dieťa naučíme všetko dôležité 웨이보 동영상 다운로드. Natočiť super zábery, perfektne ich zostrihať a ďalej prezentovať. Toto všetko v priebehu jedného týždňa! Skúsi natočiť svoj vlastný challenge, vlog, let’s play, sketch…,“ pozývajú organizátori Download the 200-character manuscript.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Počas celého trvania tábora budú s deťmi youtuberi FiFqo, Smilo, Zlý Zajo a Aňanás. Budú pre deti nielen odborní konzultanti, ale zároveň animátori a kamaráti 아이콘 이리오너라 다운로드.

Z programu:

– Výučba strihu, základy práce s kamerou a vybavením

– Gameplay na živo: FiFqo a Smilo ukáže svoju zručnosť v hrách, natáčanie videa 2 lži a jedna pravda

– Spoločné mega táborové video, YouTube quiz (vieš o YouTuberstve všetko?)

– Ochutnávka pochutín z celého sveta, si dosť tvrdý na surströmming mulan subtitles? Uhádneš, čo práve ješ? Popoludní športový turnaj tím Smilo vs. tím FiFqo

– Záverečná skúška, natočíš video na ľubovoľnú tému, zostriháš ho a staň sa so svojim tímom TOP YTB team leta Eclipse font!

Lokalita: Záhorie

Stredisko – Piesočná, Moravský Sv. Ján

Termíny:

8.7. – 14.7.2018

14.7. – 21.7.2018

21.7 Three Kingdoms 9 pk. – 27.7.2018

Od 9 rokov

Prihlásiť sa môžete TU.

PR

REKLAMA