Úvod PR Články Vianočný pieščanský rýnek má posledné voľné miesta pre predajcov

Vianočný pieščanský rýnek má posledné voľné miesta pre predajcov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Nachystať vianočné darčeky je pre vás hračka? Dokonca viete spraviť aj zopár navyše? Vyskúšajte predať svoju šikovnosť v samom centre Piešťan 카탈리스트 컨트롤 센터 다운로드!

Ak máte záujem prezentovať a predávať svoje vlastné výrobky na farmárskych a remeselníckych trhoch na Námestí slobody v Piešťanoch, zaregistrovať sa môžete do 29 audiere.dll. novembra.  Potrebné je vyplniť registračný formulár, kde nájdete taktiež cenník this topic.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Farmársko-remeselnícke trhy sú určené pre prvovýrobcov a domácich lokálnych pestovateľov. To znamená, že tovar, ktorý ponúkate, ste aj sami vyrobili, či vypestovali 아일랜드 영화 다운로드.

Je tiež dôležité sa držať tematiky, tj. vítané sú všetky výrobky súvisiace s Vianocami, darčekmi a tradíciami. Uprednostnení sú remeselníci, ktorí budú ochotní na mieste predviesť svoju tvorbu 한국 고전영화 다운로드. Vítané sú i občianske združenia, ktoré chcú prezentovať svoje verejnoprospešné aktivity, takisto aj jednotlivci, ktorí urobia workshop alebo malú prednášku na zaujímavú tému WeChat pc version.

Predajné dni sú medzi 14. – 24. decembrom  ako súčasť Vianočného víkendového hudobno-zábavného programu.

PR

REKLAMA