Úvod Novinky Vianočné trhy roztancuje Aristarco Perez z Kuby

Vianočné trhy roztancuje Aristarco Perez z Kuby

REKLAMA

Začiatok prípravného obdobia na najkrajšie sviatky v roku bude v znamení tradícií. Obyvatelia a návštevníci Piešťan si počas prvého adventného víkendu môžu okrem tradičných dobrôt vychutnať aj ľudovú hudbu, ale si aj zatancovať na horúce kubánske hity Download the cell phone image.

Úvod prvého adventného víkendu na piešťanských Vianočných trhoch bude patriť ľudovému umeniu Movie Kingdom. V piatok 29. novembra sa od 17.30 h predstavia členovia folklórneho súboru Striebornica, ktorí šíria dobré meno Slovenska po celom svete. Nasledovať bude nemenej obľúbená dychová hudba Borovienka pizzeria.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Sériu sobotných koncertov odštartuje rocková skupina Fáza o 17.00 h, ktorej členovia sľúbili, že v Piešťanoch predstavia aj tri nové skladby redhat 다운로드. Potom si už publikum vychutná známe hity v podaní obľúbenej írsko-slovenskej formácie Noel McCarthy + Band, ktorá je vždy zárukou dobrého koncertu 울티마온라인 다운로드.

Od 20.00 h sa o zábavu postará DJ Vlado, ktorý návštevníkov Vianočných trhov pripraví na príchod hlavnej hviezdy večera. Kubánsky spevák a tanečník Aristalco Perez mal v Piešťanoch obrovský úspech už v predchádzajúcich rokoch Rune's Children. Svojou energiou a charizmou roztancuje Námestie slobody určite aj tentoraz. Temperamentnú show okorení aj speváčka a tanečníčka Niurka Pita Alvelo 민물장어의 꿈 다운로드.

Program prvej adventnej nedele začne tradičným vianočným predstavením v podaní Exallievov Don Bosca o 15.30 h. Potom bude nasledovať zapálenie prvej sviece na adventom venci a od 16.30 h bude pódiu patriť folklóru Tomb Raider. Predstaví sa detský súbor Krakovanček, ľudová hudba folklórneho súboru Žito a na záver súbor Prameň.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/vianocnetrhypn
FB UDALOST: https://www.facebook.com/events/481205709272374/
PR

REKLAMA