Úvod Novinky V Plantexe začína samozber jahôd

V Plantexe začína samozber jahôd

REKLAMA

Aktualizácia: Obe jahodoviská v Bučanoch aj v Borovciach sú už zatvorené. Od rána bol o jahody taký záujem, že už sú všetky vyzbierané 갱비스트 무료 다운로드. Predpoklad otvorenia v pondelok.

Jahodoviská spoločnosti Plantex v Bučanoch a v Borovciach otvoria pre samozber v sobotu 3 EuroTruck Korea Map. júna. Otvorené bude od 7:00 do 15:00 h. V zbere sa bude pokračovať v pondelok. Otváracie hodiny počas pracovných dní sú od 7:00 do 19:00 h.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi

Aktuálne sa zberá odroda CLERY 맥os 모하비 다운로드. Minimálny odber pri samozbere je 5 kg. Cena pri zbere 5 až 10 kg je 2,20 €/kg. Pri zbere nad 10 kg je cena  2,00 €/kg.

V prípade, že jahody nebudú stíhať dozrievať v dostatočnom množstve, je možné, že samozber bude na nevyhnutnú dobu prerušený von Mark. O aktuálnej situácii na samozberových plantážach sa môžete informovať na číslach 033/7796322, 0918802620 alebo na www.plantex.sk 중학생 다운로드.

POSTUP PRI SAMOZBERE

01 – Odváženie nádob

Náš personál Vám odváži nádoby ktoré ste si priniesli na zber jahôd 사파리에서 유튜브 동영상 다운로드. Dostanete lístok, ktorý je potrebné si odložiť. Nádoby Vám vážime preto, aby sme Vám ich váhu mohli odrátať a platíte len za to, čo si nazbierate Minecraft Jumpmap. Ak nemáte dostatok prázdnych nádob na jahody, môžete si ich zakúpiť u nás v pokladni.

02 – Zber jahôd

Pridelíme Vám riadok, na ktorom si môžete nazbierať jahôdky head soccer 버그판 다운로드. V pridelenom riadku stúpajte opatrne, nezašlapujte prosím jahody a nezrelé plody. Zbierame iba zrelé jahody vyfarbené do červena. Pri zbere jahodu chytáme medzi palec a ukazovák a mierne ich pootočíme 배트맨 아캄나이트 다운로드. Nehádžeme ich, ale ich opatrne a pozorne ukladáme do nádoby. Jahody ktoré sú poškodené a už ste ich odtrhli dajte medzi riadok na slamu. Správajte sa prosím disciplinovane a nepreskakujte na iný riadok 가는 으뜸체 다운로드. Rešpektujte pokyny nášho personálu

03 – Váženie jahôd

Nazbierané jahôdky donesiete na váhu pri kasu. Je potrebné odovzdať obsluhujúcemu personálu lístok s váhou prázdnych nádob. Odvážime Vám nazbierané jahody a odrátame váhu nádob. Vás vážiť nebudeme, čo ste zjedli neplatíte.

04 – Platba

V pokladni zaplatíte za nazbierané jahody. Minimálne zaplatíte 5 kg jahôd a to aj v prípade, ak ste nazbierali menej, alebo ste sa len najedli. Okrem toho si môžete u nás kúpiť niečo na občerstvenie.

PR

REKLAMA