Úvod Novinky Tip pre vaše deti – Jarný športový kemp a prázdniny plné aktivít

Tip pre vaše deti – Jarný športový kemp a prázdniny plné aktivít

REKLAMA

Futbalová škola Róberta Hanka chystá počas blížiacich sa prázdnin na konci februára Jarný športový kemp, ktorého súčasťou bude tiež hravé zdokonaľovanie sa v angličtine video on your smartphone Naver. Zameraný bude na množstvo pohybových aktivít, keď si deti zahrajú malý futbal, squash, bedminton, nohejbal podľa pravidiel squashu i  stolný tenis origin 8 0 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Každý deň začne hodinkou zdokonaľovania sa v angličtine instagram frame psd. Dopoludnia si deti budú rozvíjať svoju pohybovú úroveň a zručnosť v Squash klube v Piešťanoch.

V popoludňajších hodinách v utorok a štvrtok využijú účastníci kempu bazén v hoteli Park, kde sa zahrajú pohybové hry vo vode 초대장 양식 다운로드. V pondelok, stredu a  v piatok strávia popoludnie na  futbalovom ihrisku s umelým trávnikom v HS centre v Piešťanoch. Popoludňajšie aktivity sa môžu meniť v závislosti od počasia Download the convenience store.

Pre koho je kemp vhodný?

Deti je možné prihlásiť na jednotlivé dni od 25.2. do 1.3. 2019 podľa vlastnej potreby a záujmu 열혈물어 다운로드. Kemp je vhodný pre deti od 9-16 rokov, pričom na klubovej príslušnosti a športovom zameraní, nezáleží.

Detaily o cene a ďalšie podrobnosti nájdete na www.fsrh.sk 사나이 다운로드.

PR

REKLAMA