Úvod Novinky Ste unavený z práce? „Refrešnite“ sa pred príchodom domov

Ste unavený z práce? „Refrešnite“ sa pred príchodom domov

REKLAMA
GM Dental Zubar

Schladenie, relax alebo očista… ? Vyskúšajte zmenu vo svojom živote. Stačí Vám na to 20 minút denne. A trochu chladu, ktorý si však zamilujete Download Buzz Thorns. Náš TIP – príďte domov z práce ako vymenený, oddýchnutý, „nabitý“ pozitívnou energiou. Už nemusíte čítať motivačné knihy 😊 toe-ik. Že to nie je možné… ? Bez alkoholu, či iných omamných látok 😊 ? Ale je! Zaži to na vlastnom tele. Skúška je úplne zadarmo. Vyskúšajte jedinečnú kryokomoru – na LINEI v Piešťanoch good day. Nemusíte sa báť. Veď je tam len mínus 110 stupňov…

Teraz vážne Han Kyung-ae. Je vedecky dokázané, že pobyt v kryokomore prináša okamžitú psychickú úľavu a vzpruhu a popritom má nespočetné zdravotné terapeutické účinky 다이소 멤버십 다운로드. Krátky odpočet z nich: reakciou na chlad, teda pôsobením hormónov, znížením vodivosti nervov a svalového tonusu, dochádza k výraznému zníženiu subjektívneho pocitu bolesti. To znižuje opuchy, čo predstavuje pozitívum najmä pri podpornej liečbe postihnutí pohybového aparátu, reumatických ochorení i zápalových ochorení kĺbov, ako aj pri poúrazových stavoch. Najnovšie výskumy tiež dokazujú, že zvýšená látková výmena podmieňuje dokonalejšiu redistribúciu minerálov a vitamínov, čo priaznivo vplýva na pacientov trpiacich osteoporózou. Kryoterapiu znášajú dobre i osoby vo veľmi vysokom veku (85 rokov), pričom prakticky neexistuje vekové obmedzenie.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl

Našu kryokomoru už vyskúšalo viac ako 450 obyvateľov z miest a okolia Piešťan, Trnavy, Hlohovca, ale aj Nitry, a Topoľčian. Tak neváhajte a pridajte sa k nim. Prvý vstup je úplne zadarmo. Je nám jasné, že kto nevyskúša, neuverí. Tak kto zoberie našu výzvu vážne a vyskúša jedinú kryokomoru v trnavskom kraji ? Kto bude náš 500-tý klient ? Tento „oslávenec“ získa permanentku na 8 vstupov do kryokomory a zároveň aj poukaz do wellnessu, plus hodinovú celotelovú masáž. V regeneračnom centre LINEA nájdete totiž regeneráciu a celkovú starostlivosť o svoje telo „pod jednou strechou“.

Tešíme sa na Vás. Pre Vaše pohodlie sa objednajte prosím telefonicky 0948 602 702 alebo mailom na: recepcia@centrumlinea.sk.

PR

REKLAMA