Úvod PR Články Ste doma a potrebujete spojovací materiál, alebo napríklad rukavice? Z eshopu RO-EXPO...

Ste doma a potrebujete spojovací materiál, alebo napríklad rukavice? Z eshopu RO-EXPO vám ich doručia do 2 hodín

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanská spoločnosť RO-EXPO pre vás zabezpečí dodávku pracovných a ochranných pomôcok, náradia, či spojovacieho materiálu aj v týchto dňoch Smash Bros. Podľa opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR sú síce kamenné prevádzky zatvorené, eshopy však naďalej poskytujú svoje služby. Počas karanténnych opatrení tak môže využiť čas na prácu doma a ak vám niečo chýba nakúpiť môžete v RO-EXPE 크롬 사이트 다운로드. V Piešťanoch vám tovar doručia do 2 hodín. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V eshope RO-EXPO si môžete vybrať z bohatej ponuky skrutiek, matíc, podložiek, kotiev, hmoždiniek a celého sortimentu spojovacieho materiálu 안드로이드 os 다운로드. K dispozícii je tiež ponuka náradia ručného i elektrického, záhradných pomôcok, pracovných a ochranných odevov a množstva ďalších vecí 가상 악기 다운로드. Žiaľ ponuka rúšok a respirátorov je tak ako inde momentálne obmedzená.

Firmy a živnostníci sa môžu zaregistrovať prostredníctvom emailovej žiadosti na ro-expo@ro-expo.sk a následne môžu nakupovať v eshope s výraznými zľavami 콜오브듀티 다운로드!

Spoločnosť aktuálne ponúka dovoz v rámci Piešťan do 2 hodín v cene 3 eurá.  Distribúcia do iných miesta na Slovensku do 24 hodín pri objednávke do 11.00 hod.

PR

REKLAMA