Úvod Novinky Pripravte sa na Vianoce NA MOSTE, darčeky nakúpite s 50 % zľavou

Pripravte sa na Vianoce NA MOSTE, darčeky nakúpite s 50 % zľavou

REKLAMA
Mlyny

Využite vianočnú ponuku v butiku NA MOSTE a vyberte si z aktuálnej kolekcie teraz veľmi výhodne s 50% zľavou. Po minuloročnom úspechu sú opätovne v ponuke luxusné zimné páperové bundy zn. PREGIO, z ktorých každý model je ručne zdobený a vynikajúco vypracovaný.

Domoss jun vseo

Novinkou sú klobúky a čiapky značky TONAK s dlhoročnou tradíciou vo vynikajúcej kvalite. Nová kolekcia zimných šálov a rukavičiek iste poteší každú dámu pod vianočným stromčekom. Dopriať si môžete rovnako nádherné kúsky v podobne náušníc a náhrdelníkov od Gustava Klimta, ktoré ozdobujú motívy jeho unikátnych obrazov. Potešia iste i florenky – nežné kvietky, ktoré zdobia účes ženy v každom veku a   momentálne sú veľmi trendovou ponukou pre dievčatá k Vianociam.

Pre pánov sú v ponuke napríklad trendové drevené motýliky, tematické pánske traky či vreckovky v krásnom darčekovom balení.

Samozrejmosťou je nová zimná kolekcia exkluzívnych značiek od veľkosti 36. Zvyšujúci sa počet stálych zákazníčok  napovedá, že si vyberie každá dáma podľa svojho gusta.
NA MOSTE rovnako nájdete i široký výber produktov pre MOLETKY, ktorý je doplnený o krásne zimné bundy novú značku francúzskych nohavíc.

REKLAMA

 

„Sme radi, že každým vašim nákupom môžeme opäť pred Vianocami podporiť deti z detského domova v Piešťanoch, ako prejav ich vďaky vám svojpomocne pripravili vianočné výrobky. Spojme sa v záujme tohto projektu a podporme najmenších, ktorí si našu pomoc zaslúžia práve v tomto krásnom vianočnom období,“ pozýva majiteľka predajne Mgr. Petra Dzíbelová.


PR

REKLAMA