Úvod Novinky Posledný hudobný víkend piešťanských Vianočných trhov: Gipsy Čáve, Family Friend, Lamps a...

Posledný hudobný víkend piešťanských Vianočných trhov: Gipsy Čáve, Family Friend, Lamps a ďalší…

REKLAMA

Obdobie príprav na najkrajšie sviatky v roku vrcholí. Vianočné trhy pripravili pre obyvateľov a návštevníkov Piešťan na Námestí slobody pestrý program aj na štvrtý adventný víkend 13-hour download.

Séria kultúrnych podujatí v prostredí vianočného mestečka začne štvrtkovým (19 internet attachments. decembra) vystúpením detí zo Základnej školy Banka o 17.00 h. V piatok sa od 18.30 h o zábavu postará funk-rockové trio z Hlohovca doplnené austrálskou speváčkou s názvom Už sa to rysuje Russen Crack. O 20.00 h ich na pódiu vystrieda skupina Lamps, ktorej autorská tvorba je ovplyvnená kapelami ako Nirvana, Radiohead a Bon Jovi.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Už v piatok 20 Sesse download. decembra doplní gastro zónu na Námestí slobody Pieščanský rýnek. V rámci tejto obľúbenej akcie výrobcovia z nášho regiónu predávajú vlastné domáce produkty 윈도우 글꼴 다운로드. Záujemcovia môžu vďaka tomu na poslednú chvíľu nájsť originálne darčeky a podporiť miestnu ekonomiku.

Pieščanský rýnek a kultúrny program budú pokračovať aj v sobotu 오목 게임 다운로드. Skupina Danubius od 16.30 h ponúkne skladby rôznych žánrov, od popu cez folk, oldies, ľudovky až po disco. Nasleduje koncert trnavskej indie-rockovej formácie Family Friend, ktorá má na konte množstvo úspešných vystúpení, dve EP aj niekoľkomesačné pôsobenie v súťaži Demovnica_FM 아오오니 2 0 영화 다운로드.

Hlavnými hviezdami sobotného večera budú Gipsy Čáve. Mladá formácia z Topoľčian sa zviditeľnila originálnou verziu hitu Hej Sokoly a zaplnené Námestie slobody jej tlieskalo aj počas minuloročných Vianočných trhov 아롱체 다운로드. Ich úprava skladby Hej Sokoly spolu s množstvom ďalších hitov určite roztancuje návštevníkov centra Piešťan aj tentoraz.

Nedeľa sa bude niesť v atmosfére folklóru, regionálnych tradícií a vianočných melódií 100세 인생 다운로드. Primátor o 16.00 h rozsvieti poslednú sviečku na adventnom venci a bude ponúkať čaj a vianočné sladkosti. Ešte predtým mu skauti odovzdajú svetlo, ktoré na Slovensko priviezli až z Betlehema Windows 10 English Language Pack.

Predstaví sa Divadlo Exallievov Don Bosca, Lucia Benačková a Samuel Melicher a od 18.00 h bude pódium patriť obľúbenému piešťanskému hudobníkovi a spevákovi Andrejovi Depešovi, ktorý dotvorí sviatočnú atmosféru vianočnými skladbami od rôznych interpretov.

Vianočné trhy budú otvorené až do konca roka a ich program vyvrcholí oslavou príchodu Nového roka.
PR

REKLAMA