Úvod Novinky Poďte si pochutiť na zdravých jedlách, ŽiWell ponúka bohaté menu

Poďte si pochutiť na zdravých jedlách, ŽiWell ponúka bohaté menu

REKLAMA
Knebl

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny 윈도우8 iso 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko, nižšie v článku je detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu 윈도우 10 마이크로소프트 다운로드. Tento týždeň nájdete v menu netradičné kombinácie, napríklad v polievke to budú sušené rajčiny a mascarpone, ale aj čierne pivo v koláči, či kúsky baklažánu v orieškovom šate gta San andres apk download. Pochutiť si budete môcť na Syrovej polievke s krutónmi, tradičnej malajzijskej polievke Laksa, ktorá je pripravovaná až zo 100 surovín, Šošovicovom kari, Pšene s cukrovou kukuricou, ale aj Karamelovom flane so strúhanou čokoládou a mnohých ďalších špecialitách Terraria for free.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 피파2002 월드컵 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel Download the caption of The Corellaine Secret. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 구글 크롬 동영상 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 web game source. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 국민은행 공인인증서 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 명화 무료 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA