Úvod Novinky Na CityFeste zahrajú aj Polemic, Medial Banana a Slniečko

Na CityFeste zahrajú aj Polemic, Medial Banana a Slniečko

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Piešťanský víkend plný hudby spestria slovenské kapely, ktoré sú pre letné festivaly ako stvorené. Námestie slobody roztancujú 26 호텔델루나 4화 다운로드. a 27. mája Polemic, Medial Banana a Slniečko.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Fanúšikovia dobrej hudby nie len z nášho regiónu domáce Slniečko doslova milujú 이안 텍본 다운로드. Koncerty tejto formácie v centre Piešťan sú vždy zárukou dobrej zábavy. Slniečko nedávno predstavilo zimný videoklip k skladbe Partizánska, ale počas ich koncertu chladno rozhodne nikomu nebude Sandart. V piatok 26. mája zaznejú na CityFeste hity overené časom aj pesničky z najnovšieho albumu Falošne, ale s citom.

Piatok bude patriť aj slovenskej ska legende s názvom Polemic 윈도우 디스크 이미지 다운로드. Táto hudobná stálica je na scéne už 20 rokov a jej členom rozhodne nedochádza dych. Dokázali to aj skladbami k seriálu Atletiko Cvernofka, ku ktorým začiatkom tohto roka urobili aj videoklipy next Girl Age Screensaver. Fanúšikovia si tieto skladby na koncertoch spontánne pýtajú a Polemic ich určite zahrá aj v Piešťanoch.

Bratislavská kapela Medial Banana je v súčasnosti najznámejšou slovenskou reggae kapelou Internet Explorer 8.0. Zabávala návštevníkov na veľkých festivaloch (Sziget, Pohoda, Outlook, Mighty Sounds, Overjam, Uprising) a určite roztancuje aj CityFest.
Popularitu si Medial Banana získali svojim druhým albumom nazvaným Rockin’ it a vlani vyšla ich novinka Inna Jamdown, ktorú nahrávali na Jamajke s hviezdami reggae Dokuro apk. Treba ich však vidieť naživo, ich koncerty sú vďaka obrovskej dávke energie a dobrej nálady nezabudnuteľné. Na Námestí slobody ich uvidíme v sobotu 27 사뿐사뿐 mp3 다운로드. mája.

FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/1523237417710628/

Facebook: https://www.facebook.com/cityfest.sk/

https://www.instagram.com/cityfestpiestany.sk/

PR

REKLAMA