Úvod Novinky Linea – Zimné akciové ceny ešte potrvajú

Linea – Zimné akciové ceny ešte potrvajú

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Regeneračné centrum LINEA je otvorené aj pre verejnosť. V týchto zimných mesiacoch prídu určite vhod na LINEI akciové ceny na vstupy do wellness, keď aj vo februári je cena len 9 eur za 90 minútový vstup alebo len 11 eur za 2-hodinový vstup bez obmedzenia využitia služieb vo wellness 안아보자 다운로드.

 

Môžete využívať 2 typy sáun (infra a suchá sauna), ochladzovací bazén, vírivku a dopriať si oddych v príjemnej oddychovej miestnosti Cine 21 movie download. V zime je možnosť vybehnúť aj na sneh na terase pred centrom – ak si na to veríte… 😊

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Obľúbenou kombináciou klientov je využitie vstupu do wellness s masážou priamo na LINEI – všetko je pod jednou strechou, len asi 5 metrov od seba…

TIP pre vás: 90 minútový vstup do wellness s hodinovou celotelovou masážou vás bude stáť len 29 eur a po necelých 3 hodinkách odchádzate ako nový človek vm player 다운로드. K návratu do životnej reality vás môže vrátiť dobrá kávička v LINEA kaviarni (priamo pri vstupe). V regeneračnom centre LINEA nájdete všetko na jednom mieste, s jednoduchou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním Download Android bitmap.


Cenu na všetky procedúry si môžete ešte znížiť a to zakúpením permanentiek 폰으로 다운로드. Platí jednoduchá matematika, zaplatíte 7 služieb, napríklad 7 vstupov do wellness a získate až 8 vstupov. Ušetríte tak viac ako 10% a už akciovú cenu si ešte zvýhodníte 신세기 에반게리온 다운로드.

Regeneračné centrum LINEA rád využíva piešťanský rodák a paralympijský zlatý medailista a niekoľkonásobný majster sveta Jozef Metelka mladší a mnohí ďalší športovci Drastic Pokémon Heartgold. Služby centra využil tiež Jozef Pribilinec nezabudnuteľný olympijský víťaz zo Soulu 1988, známy pre tých skôr narodených.

A nezabudnite, v prípade väčších zdravotných problémov alebo ako prevencia pred väčšími problémami je tu  fyzioterapeutická ambulancia imageready. Doprajte si pre seba a svojich blízkych kvalitnú opateru a servis aj pre seba a svoje telo…

Na všetky služby sa stačí objednať telefonicky na čísle: 0948 602 702 올레체 neo 다운로드. Viac informácii nájdete aj na centrumlinea.sk alebo na facebookovej stránke php file upload.

PR

REKLAMA