Úvod Novinky Lajfky prinesú Random Choices aj Oldies Lajfkovačku

Lajfky prinesú Random Choices aj Oldies Lajfkovačku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Klub Lajfky v Edene na na piešťanskej pešej zóne sa zameriava na živé vystúpenia, ale zažiť tu môžete i parádnu retrodiskotéku white ness. Tento týždeň je na programe tradičná jam session, v piatok sa môžete tešiť na Random Choices a v sobotu na Oldies Lajfkovačku.

Program na aktuálny týždeň:
19.4.2018 Jam Session/ open mic – Jam Session, kto príde, môže si zahrať a zaspievať 클립아트 무료 다운로드. K dispozícii je PA systém, bicie, (takmer vždy) klávesy, gitarové a basové kombá je potrebné dohodnúť vopred, väčšinou sú. Hrá sa rock and roll, country, folk, blues… a čo príde 킨키 부츠 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

20.4.2018
Random Choices je trenčianske hudobné zoskupenie štyroch mladíkov, ktoré vzniklo ako naznačuje ich názov, náhodou. Osloviť sa snažia všetkých ľudí, ktorí majú radi slovenskú muziku a neboja sa ničoho nového Gomthree masm3. Napriek svojmu mladému veku a krátkemu účinkovaniu na hudobnej scéne sa im podarilo nahrať ich debutový album s názvom Niečo iné, ktorý vydali na konci augusta minulého roka a nové EP s názvom Medzi nebom, peklom a vedomím, ktoré je voľne dostupné na YouTube, BandZone či SoundCloude

Zaznejú skladby vlastnej tvorby ako aj prevzaté…
VSTUP: 2€

21 귀트영 다운로드. 4. 2018

Tešíme sa, že vás môžeme opäť pozvať na Disco v štýle 70′ 80′ 90′ rokov. Do tanca Vám bude hrať DJ, ktorý vie roztočiť tú pravú Oldies párty 오라클 로그인 없이 jdk 다운로드. Máte sa na čo tešiť. Príďte sa vytancovať! Ste u nás v Lajfkach v Edene srdečne vítaní!

PR

REKLAMA