Úvod Novinky Lajfky prinášajú tento týždeň domácu kvalitu

Lajfky prinášajú tento týždeň domácu kvalitu

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Klub Lajfky bude tento víkend hostiť domáce piešťanské zoskupenia. Skupina Noel Mc Carthy and the Happy boys vás budú zabávať prvý májový piatok a RPB Project v sobotu 5 Download arcgis. mája. Neváhajte a príďte si užiť príjemný večer s kvalitnou hudbou a taktiež si zatancovať.

Piatok 4 ghost64 exe 다운로드. 5. 2018

21:00 – 01:00 h

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Noel Mc Carthy and the Happy boys 

Vstupné 2€

Noel Mc Carthy (gitara a spev) pochádza  z Corku na juhu Írska 댄스 곡 다운로드. V Piešťanoch žije už 5 a pol roka a kapelu sformovali s Milanom Šimom (bicie) Gustom Nieplom (banjo), Brunom Štrbkom  (bass gitara) a Veronikou Vera (husle) picassa web album. V kapele sa medzičasom prestriedali hudobníci a momentálne aktuálne zloženie je Noel Mc Carthy – gitara, spev, Pavel Dedík – hamond orgán, Gusto Niepel – banjo, Daniel Kučkovský – bass gitara, Jimi Mico Knotek – elektrická gitara a Peter Šepák – bicie Kakao Talk Emoji.

Domovskou scénou formácie je práve klub Lajfky a v piatok večer vás potešia tradičným írskym folkom, ale nebude chýbať ani  rock, pop, funk 교토 지도 다운로드.

Sobota 5 Download 3D Driving Class. 5. 2018

21:00 – 01:00 h

RPB Project ( Piešťany)

Vstupné 3 €

Výborná piešťanská rock-soul-bluesová kapela RPB Project sa vám predstaví v štandardnej zostave Sasha, Milan, Martin, Bruno a Pavel, ktorá je dnes už rozšírená o nového člena kapely, výborného gitaristu a speváka, ktorým je Slávko, pôvodne z kapely Black Diamond 나의 소녀시대 ost 다운로드.

RPB Project je pripravený ponúknuť kvalitnú muziku postavenú na presvedčivej rytmike, ostrej gitare, hammond organe a vynikajúcich speváckych výkonoch Sašky a Slávka Forticlient VPN. Nebudú chýbať známe skladby od Joe Cockera, Rainbow, Guns’n Roses, Rolling Stones, Garyho Moore, či Tiny Turner a ďalších slávnych interpretov movie yeodo. V sobotu máte ideálnu príležitosť vypočuť si kvalitnú hudbu a prípadne si aj zatancovať.

PR

REKLAMA