REKLAMA
Mlyny

Futbalová škola Róberta Hanka má za sebou sedem rokov fungovania. Cieľom jej zakladateľa je ponúknuť deťom futbalový rast, avšak snaží sa ponúknuť viac ako len futbal. Počas marca majú deti a rodičia navštíviť otvorené tréningy, kde sa dozvedia viac o fungovaní i filozofii.

w_MG_7424

Pizza 71 nov

„Sme veľmi radi za podporu a zato, že sa môžeme už 7 rokov realizovať. Práca s deťmi nás neustále formuje a vytvára jasnejší pohľad. Ponúkame viac ako len futbal. Vytvárame klímu, v ktorej vyrastajú zdravé osobnosti. Výsledkom nášho pôsobenia na deti sú prví 15 roční chlapci a dievčatá, ktorí budú hľadať uplatnenie v žiackych a dorasteneckých futbalových tímoch. Máme šancu sa realizovať a robiť veci tak ako sú vymyslené, ale nebojíme sa robiť inak,“ hovorí Róbert Hanko.

w_MG_2462

„Tento dlhý proces nám prináša potešenie a zábavu. Dnes z našej práce ťažia útvary talentovanej mládeže v Slovane Bratislava, Spartaku Trnava, či Spartaku Myjava. Počas celej doby fungovania nás podporujú rodičia. Posledná vďaka patrí sponzorovi Casinos Slovakia, ktorý zabezpečil na prelome rokov 2016 a 2017 našim vekovým kategóriám turnaje v jednej z najväčších krytých hál s umelou trávou v Korni,“ dodáva zakladateľ školy a tvorca systému prípravy.

V mesiaci marec ponúka FŠHR otvorené tréningy pre deti, dievčatá aj chlapcov od 5-14 rokov v Moravanoch nad Váhom. Radi privítajú rodičov a deti na tréningoch, kde sa môžu zoznámiť s filozofiou práce. Viac info na www.fsrhmoravany.sk a na mob. čísle 0915 978 248.
w_MG_2455

w_MG_4591w_MG_3691w_MG_7977w_MG_3659w_MG_5882w_MG_8840

PR  Foto: T. Hudcovič, L. Turňa

 

REKLAMA