Úvod Novinky Chcete byť krásne, štíhle a sexi? Skúste piloxing

Chcete byť krásne, štíhle a sexi? Skúste piloxing

REKLAMA

Leto sa blíži, preto neváhajte a začnite pravidelne cvičiť už dnes! V SJU FITNESS môžete nájsť rôzne skupinové cvičenia, ktoré vedú certifikované inštruktorky 포토샵 다운로드. Dnes si predstavíme PILOXING, ktorý je kombináciou boxu, pilatesu a tanca. V súčasnosti si môžete vyskúšať hneď tri varianty cvičenia: PILOXING SSP, PILOXING BARRE a PILOXING KNOCKOUT 실버 패스트 다운로드.

Čo tieto cvičenia zahŕňajú 포켓몬스터 하트골드 드라스틱 다운로드?

PILOXING SSP

spája zdanlivo nespojiteľné športy so skvelými účinkami na telo aj psychiku, cvičenie predstavuje formu intervalového tréningu – striedanie rýchlych a intenzívnych fáz s pomalšími a menej intenzívnymi, preto nielen buduje vytrvalosť, ale aj podporuje spaľovanie tukov Notosans. Pri cvičení sa využívajú špeciálne rukavice, ktoré sú v podstate závažím. Cvičí sa naboso, aby boli výhody z cvičenia maximálne.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

PILOXING nie je cvičenie, ktoré je určené len pre telo, ale aj pre vylepšenie psychickej stránky osobnosti ženy 인텔리j 무료 다운로드. Žena má byť nežná, ale zároveň nezávislá, krásna a sexi – to je cieľom PILOXINGu.

PILOXING BARRE

je vzrušujúce fitness cvičenie s využitím baletnej tyče, ktoré vychádza z kombinácie disciplín ako poznáme už pri programe PILOXING (pilates, box a tanec) 수능 영단어 다운로드. Špeciálna baletná tyč nám slúži ako opora tela pri jednotlivých cvikoch, zabezpečuje dosiahnutie lepšej rovnováhy, napomáha väčšej efektivite pri tvarovaní svalov a slúži na podporu dosiahnutia hlbšej a viac zameranej svalovej práce 아이리스 17 다운로드.

Táto forma je viac zacielená na svalové zaťaženie, obsahuje menej kardia ako ostatné programy. Tyč používame ako pomôcku, takže sa toto cvičenie môže hodiť ľuďom po úrazoch, ľuďom, ktorí uprednostňujú menšiu intenzitu a cvičenia bez doskokov a dopadov easeus todo backup.

PILOXING KNOCKOUT

je dokonalou skúškou fyzickej zdatnosti Seongnam City Health Center. Knockout povyšuje kondíciu na celkom novú úroveň intenzity. Toto vražedné cvičenie nielen maximálne preverí vašu výdrž, ale posunie vaše fyzické schopnosti až za ich limity ghost32. S vysoko intenzívnymi plyometrickými športovo kondičnými drilmi a funkčným tréningom pomôže prekonať prekážky a dosiahnuť takej úrovne fyzickej kondície, o akej sa vám ani nesnívalo. Dá odcvičiť ako 30 minutová alebo 45 minutová lekcia. Pri 45 minútach po zahriatí príde 6 kôl – 2x BOXING ROUND, 2 x PILATES ROUND, 2 x KNOCKOUT ROUND a cool down.

Každé kolo obsahuje 3 minútový base (vysoko intenzívne cviky na posilnenie stredu tela, cviky sú ovplyvnené boxom, funkčným tréningom, kardiom a plyometriou) a 2 minútový drill (dynamické cvičebné klasiky – angličáky, planky, drepy, klipy, výpady)

Nájdete nás v SJU FITNESS PN – v centre skupinových cvičení – na Teplickej 68 (Fitness bella).

Objednávky a info: 0904/909 703 – Maťa alebo 0949/759 901 – Sju

Viac informácií: www.sju-fitness.sk alebo Facebook/PiloxingPiestany

Nevyhovuje vám čas a deň? Neváhajte a kontaktujte nás, nájdeme riešenie :)
Tešíme sa na vás!

PR

REKLAMA