Úvod Aktuality Spodný svah Ahoja si vyskúšali prví lyžiari a sánkari

Spodný svah Ahoja si vyskúšali prví lyžiari a sánkari

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

4. januára spustili na Ahoji po dvoch rokoch 450-metrový vlek pre lyžiarov. Obsluha vleku by privítala ešte niekoľko centimetrovú vrstvu snehu a avizovaný mráz daemon 다운로드. Hrúbka snehu ale celkom postačovala na pravú zimnú sánkovačku. Výhľad na zasneženú Banku, Piešťany a okolité obce naozaj stál zato. 

IMG_3514

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Deti spolu s rodičmi vyrazili na Ahoj s lopatami, bobami či sánkami 콜오브듀티 블랙옵스1 다운로드. Spodný svah si vyskúšali traja lyžiari, ktorí priznali, že sneh je ťažší a odlepuje sa od trávy. V priebehu dňa sa na kopci nachádzala asi 10 až 12-centimetrová vrstva snehu, ktorá sa však pre plusové teploty postupne znížila o tretinu 에덴의 선택 다운로드. „Plánovali sme dnes nočné lyžovanie, ale nastalo oteplenie, sneh povolil a toto lyžovanie sme museli zrušiť. Počas noci má mrznúť, ak by napadlo ešte aspoň 5 centimetrov, spustíme vleky pre verejnosť,“ povedal pre PNky.sk správca lyžiarskeho strediska Martin Jánoška on-screen phone.

Ahoj patrí k najjužnejšie položeným lyžiarskym strediskám na Slovensku, preto vhodnú kombináciu podmienok pre lyžovanie možno považovať za menší zázrak 슈가맨3 음원 다운로드. Stredisko pozostáva z dvoch svahov – horný meria po predĺžení 365 metrov a spodný 450 metrov 카라 스텝 다운로드. Sneh na svahoch je prírodný a neupravovaný, ceny permanentiek sú symbolické. Naposledy si lyžiari na Ahoji zajazdili pred dvomi rokmi, keď sa lyžovalo 9 dní bez prestávky mp3 blank. Hrúbka snehu vtedy presahovala 40 centimetrov.

Aktuálne informácie o lyžiarskych podmienkach na Ahoji nájdete tu 레알팜 게임 다운로드.

-vv-

REKLAMA