Úvod Koktail Skauti v parku lietali na metlách, hrali metlobal

Skauti v parku lietali na metlách, hrali metlobal

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V piešťanskom parku sa v sobotu 12. mája konal druhý ročník skautského metlobalového turnaja. Metlobal sa v zelenej oáze Piešťan hral   druhý raz 마인크래프트 pc 최신버전 다운로드. Po celodennom súboji deviatich tímov zo západného Slovenska v dvoch kategóriách si víťazný pohár nakoniec odniesli skauti a skautky z Trnavy 교보문고 ebook 다운로드.

Tzv 두사람 다운로드. muklovský metlobal (muggle quidditch) je šport inšpirovaný fiktívnou hrou z Harryho Pottera. Tento šport vznikol v roku 2005 a postupne sa rozvíja i na Slovensku 포코팡 apk 다운로드. Pravidlá sú relatívne zložité. Základom je samozrejme metla, z ktorej hráči nesmú počas hry “spadnúť”.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Metlobal oslovil aj skautov zo Západoslovenskej skautskej oblasti Download the assignment self-introduction form. Táto organizácia združuje lokálne skautské jednotky od Serede po Dubnicu nad Váhom, organizuje pre ne podujatia a poskytuje im podporu a servis Steel steel download. Metlobalový turnaj organizovali skauti už po druhýkrát, znova s veľkým úspechom. Jeden z účastníkov sa vyjadril takto: “Metlobal sa mi páči, pretože je to šport, ktorý je netypický a nový 윈도우 10 bitlocker 다운로드. Práve to bolo na ňom super, že väčšina ľudí ho hrala prvýkrát, takže sme boli na rovnakej úrovni.”

Turnaja sa zúčastnilo približne sto skautov a skautiek z rôznych obcí západného Slovenska 아이폰 멜론 음악 다운로드. Pomôcť s turnajom a podporiť rozvoj tohto športu prišiel aj profesionálny metlobalový tím z Bratislavy – Pressburg Phantoms.

Skauti ostanú metlobalu verní aj v budúcnosti a turnaj plánujú opakovať aj ďalší rok 콜 오브 듀티 4 다운로드.

Projekt sa realizoval s finančnou podporou Trnavského samosprávneho kraja 지오디 다운로드.
Západoslovenská skautská oblasť, zsso@skauting.sk, www.zsso.skauting.sk

TS Foto: František Halás

REKLAMA