Úvod Aktuality Otvoria obchody aj služby, potrebný bude test

Otvoria obchody aj služby, potrebný bude test

REKLAMA

Pandemická situácia za zlepšuje, ale reprodukčné číslo v posledných dňoch mierne narástlo. V pondelok 19. apríla sa však celé Slovensko v COVID automate zmení farbu na bordovú, čo znamená výraznejšie uvoľnenie opatrení call of duty2 다운로드.

„Prvé dáta, ktoré máme po Veľkej noci nám ukazujú, že reprodukčné číslo začalo stúpať,“ povedal na dnešnej (13. apríla) tlačovej konferencii  predseda vlády Eduard Heger 택시5 자막 다운로드. Dodal, že hodnota reprodukčného čísla je tesne pod úrovňou 1 a hrozí, že pandemická krivka bude mať opäť stúpajúcu tendenciu.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Uvoľnenie opatrení, ku ktorému príde od pondelka 19 pgsql 다운로드. apríla oznámil na tlačovej konferencii minister financií Igor Matovič. Otvorené budú môcť byť všetky obchody a služby, ale s dodržaním pravidla jedna osoba na 15 metrov štvorcových Download Adobe Reader 10. Ďalšou podmienkou je potvrdenie o negatívnom výsledku testu na covid-19. S ním bude možný aj pobyt v prírode mimo svoj okres a šport šiestich osôb v exteriéri keynote version. Otvoria sa tiež zoologické a botanické záhrady, múzeá a ubytovacie zariadenie, ale bez reštaurácií. Pre bohoslužby bude taktiež platiť pravidlo jedna osoba na 15 metrov štvorcových a negatívny výsledok testu.

Ak sa bude pandemická situácia na Slovensku aj naďalej zlepšovať, k ďalšiemu uvoľneniu by mohlo prísť od 26. apríla. Platili by pravidlá červenej fázy COVID automatu.

REKLAMA