Úvod Aktuality Leto sa môže začať, v sobotu otvoria Kúpalisko Eva

Leto sa môže začať, v sobotu otvoria Kúpalisko Eva

REKLAMA
Skola Rakovice

Kúpalisko, ktoré ponúka tri vonkajšie bazény aj vodnú šmýkačku, zaháji svoju 86. letnú sezónu v sobotu 20. júna. S výnimkou vstupného pre dospelých sú ceny rovnaké ako vlani 노트북 절전모드 다운로드.

Tohtoročná letná sezóna na Kúpalisku Eva bude o niečo kratšia ako v minulých rokoch, kedy zvyčajne začínala na prelome mája a júna 마인크래프트 0 9 1 apk 다운로드. Ďalšou novinkou je meranie telesnej teploty pri vstupe, ktoré majú prevádzkovatelia kúpalísk a bazénov povinnosť vykonávať na základe opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR 워크3 다운로드. Prekrytie horných dýchacích ciest v areáli kúpaliska nie je povinné.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Ceny vstupného zostávajú rovnaké ako minulý rok, jedinou výnimkou je vstupné pre dospelých, ktoré sa zvýšilo o 50 centov na 5,50 eur 프레디의 피자가게1 다운로드.

Päťdesiatmetrový bazén na Kúpalisku Eva má teplotu 27 až 28 stupňov Celzia, relaxačný bazén poskytuje vodu s teplotou 34 až 38 stupňov a pre deti je pripravená voda s teplotou 26 až 28 stupňov 멜론 dcf 다운로드.

V júni a v septembri je Kúpalisko Eva otvorené od 11.00 do 18.00 h, v júli a v auguste od 10.00 do 19.00 h. Kondičné plávanie má vyhradené ranné hodiny – denne od 7.00 do 8.00 h.

-red-

REKLAMA