Úvod Aktuality Leto sa môže začať, v sobotu otvoria Kúpalisko Eva

Leto sa môže začať, v sobotu otvoria Kúpalisko Eva

REKLAMA
Knebl

Kúpalisko, ktoré ponúka tri vonkajšie bazény aj vodnú šmýkačku, zaháji svoju 86. letnú sezónu v sobotu 20. júna. S výnimkou vstupného pre dospelých sú ceny rovnaké ako vlani 노트북 절전모드 다운로드.

Tohtoročná letná sezóna na Kúpalisku Eva bude o niečo kratšia ako v minulých rokoch, kedy zvyčajne začínala na prelome mája a júna 마인크래프트 0 9 1 apk 다운로드. Ďalšou novinkou je meranie telesnej teploty pri vstupe, ktoré majú prevádzkovatelia kúpalísk a bazénov povinnosť vykonávať na základe opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR 워크3 다운로드. Prekrytie horných dýchacích ciest v areáli kúpaliska nie je povinné.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Ceny vstupného zostávajú rovnaké ako minulý rok, jedinou výnimkou je vstupné pre dospelých, ktoré sa zvýšilo o 50 centov na 5,50 eur 프레디의 피자가게1 다운로드.

Päťdesiatmetrový bazén na Kúpalisku Eva má teplotu 27 až 28 stupňov Celzia, relaxačný bazén poskytuje vodu s teplotou 34 až 38 stupňov a pre deti je pripravená voda s teplotou 26 až 28 stupňov 멜론 dcf 다운로드.

V júni a v septembri je Kúpalisko Eva otvorené od 11.00 do 18.00 h, v júli a v auguste od 10.00 do 19.00 h. Kondičné plávanie má vyhradené ranné hodiny – denne od 7.00 do 8.00 h.

-red-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba