Úvod Kultúra Kino Fontána začína premietať, jún je nabitý oscarovými filmami

Kino Fontána začína premietať, jún je nabitý oscarovými filmami

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V posledný májový deň je v rámci Filmového klubu na programe Everest – najťažšia cesta dokumentaristu Pavla Barabáša. Prvé dva filmy z júnového programu ocenené Oscarmi uvedie Kino Fontána vo štvrtok a v piatok (3 Make it right. a 4. 6.).

Podľa aktuálnych protiepidemických opatrení je kapacita kinosál obmedzená, návštevníci musia mať prekryté horné dýchacie cesty a nechať na seba kontakt Summer Wars download. Do kín ich však láka premiérami nabitý program.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Kino Fontána sa počas obdobia, kedy muselo byť zatvorené, pridalo k dvom platformám, ktoré umožňovali sledovať filmové novinky online v pohodlí domova Download Android ndk. Diváci majú túto možnosť aj naďalej, ale 31. mája môžu prvýkrát po dlhom čase navštíviť aj kinosálu a pozrieť si oceňovaný film Pavla Barabáša Everest – najťažšia cesta, ktorý mal v marci online premiéru 피날레 2016 다운로드. Každý kto pozná tvorbu uznávaného slovenského dokumentaristu určite vie, že jeho najnovšie dielo sa oplatí vidieť aj na veľkom plátne.

Na štvrtok a v piatok (3 Download dj max. a 4. júna) pripravilo Kino Fontána premietanie dvoch oscarových filmov. O 17.30 h to bude Krajina nomádov, ktorá získala zlaté sošky za najlepší film, réžiu a ženský herecký výkon v hlavnej úlohe. Po nej bude o 20.00 h nasledovať krimi dráma Nádejná mladá žena s Ocarom za najlepší scenár.

Animovanú novinku štúdií Disney a Pixar s názvom Duša uvidia návštevníci Kina Fontána 12. a 13. júna o 15.30 h v rámci rámci premietania pre deti. Túto komédiu si však určite užijú aj dospelí.

Súčasťou projekcie je aj krátky 6 minútový animovaný film Brloh, v ktorom si mladý zajac zaumieni vykopať svoju noru snov aj keď vlastne nevie ako na to a tak sa stále hlbšie a hlbšie ponára iba hlbšie do problémov.

Štvrtý oscarový film s názvom Otec je na programe v nedeľu 27. júna. V hlavných úlohách sa predstavia Anthony Hopkins, Olivia Colman. Snímka mala šesť nominácií, premenila dve a získala zlaté sošky za mužský herecký výkon v hlavnej úlohe a adaptovaný scenár.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič Zdroj: fontana-piestany.sk

REKLAMA