Úvod Kultúra Bažant Kinematograf opäť v Piešťanoch

Bažant Kinematograf opäť v Piešťanoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Bažant Kinematograf zavíta tento rok do Piešťan v dňoch 6. až 10. júla. Počas piatich dní si budete môcť v Hudobnom pavilóne v Mestskom parku pozrieť filmy Obecná škola, Učiteľka, Sedem zhavranených bratov, Teória tigra a Baba z ľadu www 드라마 다운로드. Súčasťou projekcií sú tiež krátke predfilmy. Premietania začínajú o 21.30 h.

Štvrtok 6. 7. 21:30 h
OBECNÁ ŠKOLA
Československo, 1991, 100 min 드래곤 길들이기 다운로드.
Desaťročný Edo a jeho spolužiak Tonda chodia do chlapčenskej triedy jednej školy na pražskom predmestí. Z nezvládnuteľne divokých žiakov sa zblázni učiteľka a na jej miesto príde prísny a záhadný Igor Hnízdo, údajný hrdina mnohých vojenských akcií, ktorý chodí vo vojenskej uniforme, nosí skutočnú pištoľ, no má aj mimoriadnu slabosť na ženy 얼티메이커 다운로드. Mlčanlivý Edo ho začne porovnávať so svojím „nehrdinským“ otcom.
Piatok 7 WonderBoy. 7. 21:30 h
UČITEĽKA
Slovensko/Česko, 2016, 102 min.
Učiteľka, na akú sa nezabúda, v podaní excelentnej Zuzany Mauréry surface 3 복구 이미지 다운로드. Príbeh filmu sa odohráva 80. rokoch minulého storočia. V istej predmestskej základnej škole sa riaditeľka s rodičmi detí jednej z tried stretáva na rodičovskej schôdzke a spolu hľadajú spôsob, ako sa zbaviť triednej učiteľky – tá, na prvý pohľad milá a láskavá, podrobuje si rodiny svojich žiakov a rafinovane manipuluje celým okolím rt jar. Film získal významné ocenenia aj na medzinárodných filmových festivaloch a s úspechom sa premieta v kinách po celom svete.
Sobota 8.7 Man of Mask. 21:30 h
SEDEM ZHAVRANELÝCH BRATOV
Slovensko/Česko, 2015, 108 min.
Bolo raz jedno kráľovstvo, kráľovská rodina či čarodejnica z lesa, o ktorých by sa dalo veľa rozprávať 시크릿쥬쥬 11기 다운로드. Príbehov by mohlo byť tisíc, ale len tento je o slovách, ktoré môžu byť silnejšie než meč, jedovatejšie než had, no aj cennejšie než zlato a drahokamy 저벅가 다운로드. O slovách, ktoré treba vysloviť veľmi opatrne… Rozprávka na motívy Pavla Dobšinského má na konte tri České levy, dve Slnká v sieti a viacero ocenení z medzinárodných festivalov 혜화동 다운로드.
Nedeľa 9.7. 21:30 h
TEÓRIA TIGRA
Česko/Slovensko, 2016, 101 min.
Aj skrotení muži môžu zdivieť. Ako? Veterinár Jan má toho akurát tak dosť. Poslednou kvapkou je pre neho smrť svokra, ktorému tiež došli sily a trpezlivosť. Jan sa vydáva na cestu za naplnením svojich snov, ktorej súčasťou sú stádo kôz aj kráv, psychiatrický ústav, plavba na plti i život na lodi. Film sa stal vlani tretím najnavštevovanejším premiérovým filmom v Českej republike. Vyniká v ňom vynikajúce hereckú duo Eliška Balzerová a Jiří Bartoška.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pondelok 10.7. 21:30 h
BABA Z ĽADU
Česko/Francúzsko/Slovensko, 2017, 107 min.
Komédia o tom, že nikdy nie je neskoro vziať život do vlastných rúk v hlavnej úlohe s vynikajúcou Zuzanou Kronerovou. Príbeh odkrýva neľahké vzťahy medzi tromi generáciami a ukazuje nádej, s ktorou je možné vytvoriť si život podľa vlastných predstáv v akomkoľvek veku. Film otváral tohtoročný 24. MFFK Febiofest v Bratislave a v apríli získal cenu za najlepší scenár v kategórii zahraničných filmov na MFF Tribeca.

-inf- Ilustr. foto: -mp-

REKLAMA