Connect with us

Názory

Martin Beluský: “ Voličov ovplyvňujú predvolebné sľuby politikov a nie ich skutky“

Published

on

Reklama
Reklama

Okres Piešťany bude mať v Národnej rade Slovenskej republiky po Parlamentných voľbách 2016 štyroch zástupcov. Všetkých nových poslancov sme sa spýtali na otázky týkajúce sa volieb a postupne sme vám priniesli ich odpovede. Na našom webe ste si už mohli prečítať ako odpovedal Alan Suchánek i Magdaléna Kuciaňová, dnes vám prinášame odpovede Martina Beluského, ktorý kandidoval ako číslo 2 za Ľudovú stranu Naše Slovensko. Vo voľbách získal dohromady 35 733 preferenčných hlasov.

Ako hodnotíte celkové výsledky volieb?
Hodnotenie prislúcha skôr politickým analytikom, ja výsledky plne rešpektujem ako vôľu občanov.

Čo podľa vášho názoru najviac ovplyvnilo rozhodnutie občanov?
Myslím si, že v dnešnej dobe stále najviac rozhodnutia voličov ovplyvňujú predvolebné sľuby politikov a nie ich skutky. Inak si neviem vysvetliť, prečo ľudia stále volia tých istých zlodejov, ktorí nehľadia na záujmy väčšiny.

Ako sa pozeráte na váš osobný úspech?
Beriem to ako obrovskú zodpovednosť voči mojim/našim voličom, ale ako ešte väčšiu zodpovednosť voči mojim/našim nevoličom, aby sme ich presvedčili, že to so Slovenskom myslíme úprimne. Zároveň týmto ďakujem každému, kto mi dal svoju dôveru.

Reklama

Čo sa budete snažiť na pôde NRSR budúce štyri roky presadzovať?
Pre mňa ja úplná priorita zastavenie korupcie a kšeftov na úkor občanov. Chcem tlačiť na vyrovnaný štátny rozpočet, znižovanie dlhu (tento rok zaplatíme iba na úrokoch z dlhu skoro 1,3 miliardy eur), na sociálne spravodlivý systém, podporu matky a rodiny. Uvedomujem si, že z pozície opozičného politika to nebude jednoduché, ale ľudia musia hodnotiť podľa skutkov, nie podľa rečí.

-lt/Foto: archív-

 

Populárne články