Úvod Názory Martin Beluský: “ Voličov ovplyvňujú predvolebné sľuby politikov a nie ich skutky“

Martin Beluský: “ Voličov ovplyvňujú predvolebné sľuby politikov a nie ich skutky“

REKLAMA

Okres Piešťany bude mať v Národnej rade Slovenskej republiky po Parlamentných voľbách 2016 štyroch zástupcov. Všetkých nových poslancov sme sa spýtali na otázky týkajúce sa volieb a postupne sme vám priniesli ich odpovede powertts. Na našom webe ste si už mohli prečítať ako odpovedal Alan Suchánek i Magdaléna Kuciaňová, dnes vám prinášame odpovede Martina Beluského, ktorý kandidoval ako číslo 2 za Ľudovú stranu Naše Slovensko Download Corerrow x4. Vo voľbách získal dohromady 35 733 preferenčných hlasov.

Ako hodnotíte celkové výsledky volieb?
Hodnotenie prislúcha skôr politickým analytikom, ja výsledky plne rešpektujem ako vôľu občanov 강아지똥 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Čo podľa vášho názoru najviac ovplyvnilo rozhodnutie občanov?
Myslím si, že v dnešnej dobe stále najviac rozhodnutia voličov ovplyvňujú predvolebné sľuby politikov a nie ich skutky Speedplate offline download. Inak si neviem vysvetliť, prečo ľudia stále volia tých istých zlodejov, ktorí nehľadia na záujmy väčšiny.

Ako sa pozeráte na váš osobný úspech 사조영웅전 2003 다운로드?
Beriem to ako obrovskú zodpovednosť voči mojim/našim voličom, ale ako ešte väčšiu zodpovednosť voči mojim/našim nevoličom, aby sme ich presvedčili, že to so Slovenskom myslíme úprimne Fantastic Planet download. Zároveň týmto ďakujem každému, kto mi dal svoju dôveru.

Čo sa budete snažiť na pôde NRSR budúce štyri roky presadzovať?
Pre mňa ja úplná priorita zastavenie korupcie a kšeftov na úkor občanov. Chcem tlačiť na vyrovnaný štátny rozpočet, znižovanie dlhu (tento rok zaplatíme iba na úrokoch z dlhu skoro 1,3 miliardy eur), na sociálne spravodlivý systém, podporu matky a rodiny 증인 1080p 다운로드. Uvedomujem si, že z pozície opozičného politika to nebude jednoduché, ale ľudia musia hodnotiť podľa skutkov, nie podľa rečí.

-lt/Foto: archív-

 

REKLAMA