Úvod Koktail Materské centru Úsmev a piešťanská Prechádzka rozprávkovým parkom získali ocenenie sTOPa

Materské centru Úsmev a piešťanská Prechádzka rozprávkovým parkom získali ocenenie sTOPa

REKLAMA

Materské centrum Úsmev sa dostalo medzi historicky prvých ocenených Asociáciou krajských rád mládeže. Jeho projekt Prechádzka rozprávkovým parkom, ktorý sa koná najmä vďaka nadšenej práci členiek združenia a značnej pomoci dobrovoľníkov, získal cenu sTOPa v kategórii Top projekt 초속 5cm 다운로드. Zástupkyne združenia si ocenenie prevzali v piatok 11. októbra v Banskej Bystrici.

Poslaním ocenenia sTOPa je zviditeľniť a upozorniť verejnosť na výnimočných ľudí a subjekty, ktoré svojou prácou pomáhajú vytvárať pozitívne prostredie pre život mládeže v každom kraji Slovenska svojim aktívnym občianskym a ľudským prístupom 명화그림 다운로드. Cieľom ocenenia je zviditeľnenie hodnoty aktívneho občianstva a participácie.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
PN Taxi
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Piešťanský projekt, ktorý láka každoročne v júni do Mestského parku tisícky detí s rodičmi, uspel spomedzi desiatich nominovaných projektov 9월 모의고사 다운로드. Podmienkou nominácie bolo, aby projekt prispel k zlepšeniu života skupiny obyvateľov, alebo podporil participáciu mladých ľudí, prípadne bol príkladom dobrej praxe a zjednocovania pohľadov na život mladých ľudí Son's Three-Year-Old 5. Prechádzka rozprávkovým parkom spĺňa všetky atribúty. Je podporou rodiny, keď rodičia s deťmi môžu stráviť príjemný čas a utužiť si vzťahy príjemnými zážitkami 강남구청 인강 다운로드. Rovnako pomáha zapájať do spoločných aktivít v prospech iných mladých ľudí.

-th- Foto: MC Úsmev

REKLAMA