Connect with us

Aktuality

Rezort Piešťany má nového predsedu predstavenstva – Cicutta strieda Tremboš

Published

on

Reklama
Reklama

Rezort Piešťany má nového predsedu predstavenstva. Valné zhromaždenie oblastnej organizácie cestovného ruchu sa stretlo v utorok 18. augusta a jednomyseľne schválilo návrh Mesta Piešťany, aby sa členom predstavenstva stal RNDr. Peter Tremboš. Zástupcovia členských organizácií ešte predtým odvolali z postu predsedu bývalého primátora Rema Cicutta, ktorý sa vzdal tejto funkcie. Nového člena predstavenstva zároveň ustanovili za jeho predsedu. K obmene došlo aj v dozornej rade. Súčasného primátora Miloša Tamajku, ktorý sa vzdal pred časom funkcie v tomto kontrolnom orgáne, nahradil mestský poslanec Martin Valo.

trembos peter w

„Valné zhromaždenie malo iba tri body. Nových zástupcov mesta Piešťany v predstavenstve i dozornej rade schválili členovia jednomyseľne. Okrem toho odsúhlasili výročnú správu za rok 2014,“ informoval Štefan Šiška, riaditeľ Rezortu Piešťany. Zmeny v orgánoch organizácie sa udiali po tom, čo nových zástupcov Mesta Piešťany schválilo piešťanské mestské zastupiteľstvo.

Peter Tremboš je absolventom Prírodovedeckej fakulty UK Bratislava, odbor Geografia a kartografia. Na tejto fakulte pôsobil viac ako dvadsať rokov i ako pedagóg. Vrámci svojej odbornosti sa zameriava na spracovanie geografických informácií, regionálny a miestny rozvoj – stratégie a programy hospodárskeho a sociálneho rozvoja, krajinné a územné plánovanie, cestovný ruch – stratégie rozvoja a destinačný manažment a rovnako pôsobí v oblasti  hodnotenia vplyvov na životné prostredie  (EIA / SEA proces).

Reklama

Rezort Piešťany má po turbulentných predchádzajúcich obdobiach aktuálne sedem členov. Sú nimi Mesto Piešťany, obec Moravany nad Váhom, Slovenské liečebné kúpele Piešťany, Horezza a.s. – Hotel Granit, Espa Line – Medical Wellness Hotel Máj, Merk Reality – Hotel Park a Fakulta cestovného ruchu Goethe Uni.

-th-

Populárne články