Úvod Novinky Kúpanie a relax v novej chill-out zóne priamo v srdci Piešťan

Kúpanie a relax v novej chill-out zóne priamo v srdci Piešťan

0
ZDIELAŤ
REKLAMA

Vyskúšajte jedinečnú oddychovú zónu priamo v centre Piešťan. Okúpte sa v bazénoch, relaxujte na novej letnej terase pri miešanom drinku alebo si príďte zašportovať. Zábavu si dosýta užijú aj vaše deti, tak neváhajte a zavítajte do Hotela Granit Piešťany – kúpeľný ústav, ktorý je denne otvorený nielen pre ubytovaných hostí, ale aj pre širokú verejnosť.


V príjemnom prostredí zámočku dýchajúceho históriou kúpeľného ústavu a privátneho parku môžete využiť vonkajší bazén, moderný vnútorný bazén a dva detské bazéniky. Bazény sú otvorené denne, v pondelok až piatok od 7.00h do 21.00h a počas víkendov od 9:00h do 21:00h. Vstup je možný jednorázovo, ale aj na permanentku, ktorú je možné zakúpiť si priamo na recepcii kúpeľného ústavu.

REKLAMA


Počas horúcich letných dní si môžete relax užiť do sýta na pohodlných lehátkach, lavičkách a moderných tulivakoch v interiéri alebo v exteriéri. Pre deti je pripravená trampolína a k dispozícii je aj multifunkčné ihrisko určené na tenis, bedminton, volejbal, nohejbal, či hádzanú. Francúzskym šarmom láka petangové ihrisko.


Občerstvenie si  môžete dopriať priamo pri bazéne alebo v Lobby Bare František, kde okrem chutných dezertov a nápojov môžete vyskúšať aj lahodnú GRANIT kávu.  Nestíhate raňajky doma? Žiaden problém, pretože terasa baru je otvorená už od 7.00 h a všetkých návštevníkov i okoloidúcich láka svojou bohatou raňajkovou ponukou.

Aj v centre mesta si môžete užiť relax, pohodu a oddych, pretože Hotel Granit vytvára “Váš domov mimo domova”.

Hotel Granit Piešťany
kúpeľný ústav
Teplická 81, 921 01
Piešťany
tel.: 033/ 7983 111
mob.: 0917 924 143

www.granitpiestany.sk

www.facebook.com/granithotels

REKLAMA

BEZ KOMENTÁROV