Connect with us

Novinky

Farmárske trhy a Kunowský majer

Published

on

Reklama

Sú ľudia, ktorí si dokážu splniť svoje túžby, mnohé v živote stratiť ale aj veľa získať. Kto to v živote neskúsil nevie posúdiť. Kunowský majer (kúsok od Senice) je príkladom toho, ako by malo vyzerať „drobné“ podnikanie v oblasti potravinárstva.

Samozrejme, že títo schopní ľudia začínali metódou pokusov a omylov. Dnes už ponaučení si zvolili smer, ktorý nesie výsledky. Na svojom majeri majú ovce, z nich robia syr, žinčicu a bryndzu. Sliepky chovajú tak, že sa pasú voľne, vajíčka majú také ako majú byť – pekné žltučké. Na majeri nájdete aj včely, predajú Vám med, propolis ale aj medovinu. Pre tých, ktorí chcú vidieť niečo zvláštnejšie majú rybníky, v nich pstruhy, jesetery, kapríky a africké sumčeky. Ak chcete čerstvé, nech sa páči, ak údené majú aj tie. Ak ich chcete ochutnať na mieste, nie je problém gril je pripravený.

Reklama

Proste ľudia na Kunowskom majeri urobia všetko pre to, aby ľudia od nich odchádzali spokojní, plní dojmov a poznatkov z toho, že potraviny sa dajú vyrábať poctivo, bez chémie, spôsobom akom ich robili aj naši dedovia. Keď budete mať cestu okolo, určite sa zastavte aj s rodinkou, zabavíte sa a ochutnáte dobroty, ktoré chutia úplne ináč ako tie, ktoré si kúpite v nejakom megaobchode.

A my sme radi, že takíto ľudia chodia k nám na trhy predávať svoje výrobky, sú totiž zárukou, že farmárske trhy v Piešťanoch, aj túto sobotu, t.j. 14. apríla 2018 majú svoj zmysel. Začiatok je o 8:00 h a predaj trvá do 14:00 h.

Reklama

PR Foto: www.kunowskymajer.sk, Farmarske trhy

Populárne články