Úvod Novinky Farmárske trhy a Kunowský majer

Farmárske trhy a Kunowský majer

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Sú ľudia, ktorí si dokážu splniť svoje túžby, mnohé v živote stratiť ale aj veľa získať. Kto to v živote neskúsil nevie posúdiť. Kunowský majer (kúsok od Senice) je príkladom toho, ako by malo vyzerať „drobné“ podnikanie v oblasti potravinárstva without Baidu.

Samozrejme, že títo schopní ľudia začínali metódou pokusov a omylov 기어 vr 우동 다운로드. Dnes už ponaučení si zvolili smer, ktorý nesie výsledky. Na svojom majeri majú ovce, z nich robia syr, žinčicu a bryndzu. Sliepky chovajú tak, že sa pasú voľne, vajíčka majú také ako majú byť – pekné žltučké scanner app. Na majeri nájdete aj včely, predajú Vám med, propolis ale aj medovinu. Pre tých, ktorí chcú vidieť niečo zvláštnejšie majú rybníky, v nich pstruhy, jesetery, kapríky a africké sumčeky Vegas 16 Kizen. Ak chcete čerstvé, nech sa páči, ak údené majú aj tie. Ak ich chcete ochutnať na mieste, nie je problém gril je pripravený.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Proste ľudia na Kunowskom majeri urobia všetko pre to, aby ľudia od nich odchádzali spokojní, plní dojmov a poznatkov z toho, že potraviny sa dajú vyrábať poctivo, bez chémie, spôsobom akom ich robili aj naši dedovia 2fa 다운로드. Keď budete mať cestu okolo, určite sa zastavte aj s rodinkou, zabavíte sa a ochutnáte dobroty, ktoré chutia úplne ináč ako tie, ktoré si kúpite v nejakom megaobchode header file.

A my sme radi, že takíto ľudia chodia k nám na trhy predávať svoje výrobky, sú totiž zárukou, že farmárske trhy v Piešťanoch, aj túto sobotu, t.j rtmp 다운로드. 14. apríla 2018 majú svoj zmysel. Začiatok je o 8:00 h a predaj trvá do 14:00 h.

PR Foto: www.kunowskymajer.sk, Farmarske trhy

REKLAMA