Úvod Novinky Farmárske trhy a Kunowský majer

Farmárske trhy a Kunowský majer

REKLAMA

Sú ľudia, ktorí si dokážu splniť svoje túžby, mnohé v živote stratiť ale aj veľa získať. Kto to v živote neskúsil nevie posúdiť. Kunowský majer (kúsok od Senice) je príkladom toho, ako by malo vyzerať „drobné“ podnikanie v oblasti potravinárstva.

Samozrejme, že títo schopní ľudia začínali metódou pokusov a omylov. Dnes už ponaučení si zvolili smer, ktorý nesie výsledky. Na svojom majeri majú ovce, z nich robia syr, žinčicu a bryndzu. Sliepky chovajú tak, že sa pasú voľne, vajíčka majú také ako majú byť – pekné žltučké. Na majeri nájdete aj včely, predajú Vám med, propolis ale aj medovinu. Pre tých, ktorí chcú vidieť niečo zvláštnejšie majú rybníky, v nich pstruhy, jesetery, kapríky a africké sumčeky. Ak chcete čerstvé, nech sa páči, ak údené majú aj tie. Ak ich chcete ochutnať na mieste, nie je problém gril je pripravený.

REKLAMA
Participativny rozpocet 1

Proste ľudia na Kunowskom majeri urobia všetko pre to, aby ľudia od nich odchádzali spokojní, plní dojmov a poznatkov z toho, že potraviny sa dajú vyrábať poctivo, bez chémie, spôsobom akom ich robili aj naši dedovia. Keď budete mať cestu okolo, určite sa zastavte aj s rodinkou, zabavíte sa a ochutnáte dobroty, ktoré chutia úplne ináč ako tie, ktoré si kúpite v nejakom megaobchode.

A my sme radi, že takíto ľudia chodia k nám na trhy predávať svoje výrobky, sú totiž zárukou, že farmárske trhy v Piešťanoch, aj túto sobotu, t.j. 14. apríla 2018 majú svoj zmysel. Začiatok je o 8:00 h a predaj trvá do 14:00 h.

PR Foto: www.kunowskymajer.sk, Farmarske trhy

REKLAMA