Úvod Aktuality Do práce na bicykli opäť aj v Piešťanoch

Do práce na bicykli opäť aj v Piešťanoch

REKLAMA
HA PN

Štartuje 5. ročník národnej kampane Do práce na bicykli. Súťaž je určená pre všetkých obyvateľov slovenských miest, ktoré do 5 Millennium Fox Fox. mája 2018 zaregistrujú a do tohto termínu prebieha aj registrácia tímov. Cieľom je pozitívne ovplyvniť široké spektrum jednotlivcov, organizácií a inštitúcií v mestách v prospech používania bicykla na krátke vzdialenosti short video.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

Piešťany sa opäť zapájajú do tejto súťaže autocad 2009. Tímy, 2 až 4-členné, ktoré vytvoria zamestnanci firiem, inštitúcií a organizácií sa už môžu registrovať na webovej stránke www.dopracenabicykli.eu. Tie budú počas mesiaca máj dochádzať do zamestnania a budú si o tom viesť evidenciu na internetovej stránke www.dopracenabicykli.eu v zmysle štatútu súťaže. 

Súťaže sa môžu zúčastniť aj tímy študentov z rovnakej školy, ktorí sa do súťaže zaregistrujú a tak potvrdia, že budú v období od 1 Download Coco Melon. do 31. mája 2018 dochádzať do školy na bicykli a budú si o tom zapisovať výsledky do registračného systému na webovej stránke www.dopracenabicykli.eu 닌자 가이덴 블랙 다운로드. Títo študenti musia v deň začiatku kampane, t.j. 1.5.2018, dosiahnuť vek minimálne 15 rokov.

„Jedným zo základných motívov tohtoročnej kampane je motivácia zamestnávateľov pre vytváranie vhodných podmienok pre zamestnancov, ktorí dochádzajú do práce na bicykli a pomáhajú tak spoluvytvárať kvalitnejší život v našich mestách Photoshop patterns. Samozrejmosti, akými sú cyklostojany, sprchy či prezliekarne by mali byť štandardnou súčasťou každej slušnej firmy a verejnej inštitúcie. Prípadná ďalšia motivácia zo sociálneho fondu pre tých, ktorí sa rozhodnú nechať auto doma, bude nepochybne vítaná a ocenená všetkými priaznivcami dvoch kolies,“
hovorí Národný cyklokoordinátor Peter Klučka, ktorý je vyhlasovateľom súťaže Seoul National University Lifelong Education Institute.

Hlavnou motiváciou pre zapojenie sa do súťaže by však mal byť predovšetkým dobrý pocit súťažiacich, že šetria svoje zdravie, svoje financie, svoje mesto a životné prostredie Papago voice download.

-red-

 

REKLAMA