Úvod Kultúra Manželství v kostce – ako spolu prežili sto rokov

Manželství v kostce – ako spolu prežili sto rokov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zábavná komédia o večnom súboji mužov a žien! Zrážka dvoch pohlaví, ktoré budú bravúrne zastupovať uznávaní herci Zuzana Kronerová a Oldřich Navrátil, naplno vypukne vo štvrtok 12 아오오니 2 0 영화 다운로드. 4. v hre Manželství v kostce. Príďte sa do Domu umenia pozrieť na storočné manželstvo a jeho nástrahy.

Zrážka dvoch pohlaví sa týka všetkých a opakuje sa stále znova a znova 아롱체 다운로드. No v prípade Emila (Oldřich Navrátil) a Marcely (Zuzana Kronerová) ide o extrémnejší stret. Koľkokrát sa vlastne pokúsili jeden druhého zavraždiť 100세 인생 다운로드? Ako je možné, že ten druhý partner ešte žije? A ako to, že sú stále spolu a nepukla im hlava? Príďte si po odpovede do hľadiska.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Píše sa rok 1987 Windows 10 English Language Pack. Je leto. Sme na vodnej hrádzi na Berounce. Mladý Emil alias Válec sa práve pokúsil zísť nebezpečný úsek, ale spadol. Našťastie ho mladá Marcela alias Borůvka zachránila Samsung genuine firmware download. Vytiahla ho za pádlo. A keď si tak po prežitom nebezpečenstve v tento letný večer sedeli na brehu a hlasno oddychovali, zamilovali sa do seba Steam downloads around the world. To bol začiatok ich dlhej cesty. Začiatok manželstva, ktoré potom trvalo sto rokov. 

Predstavenie Manželstvo v kostce v réžii Luboša Baláka je skvelou príležitosťou pre komediálny talent výborných hercov Zuzany Kronerovej a Oldřicha Navrátila 나는 부정한다 다운로드. Obaja hrajú dvadsaťročných na tom brehu Berounky, ale aj stodvadsaťročných na lavičke v Beskydách, kde premýšľajú prečo sa im vlastne nepodarilo vykrútiť tomu druhému krk files from the Android web. Príďte sa pozrieť ako prebiehal ich vzťah a pravdepodobne v ňom objavíte vlastné zážitky a skúsenosti – či už tie vtipné, alebo aj tie temné. 

PR

REKLAMA