Connect with us

Aktuality

Úpravu Lida ukončia v piatok brigádou, kultúrou aj opekačkou

Published

on

Reklama

Aktivisti z občianskeho združenia Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany pozývajú všetkých, ktorí tento rok akýmkoľvek spôsobom priložili ruku k dielu pri realizácii projektu Lido ostrov pre ľudí, podporeného grantom nadácie Ekopolis z programu Pohoda za mestom, aby prišli v piatok 31. októbra na Lido. 

31102014 Zaverecny den1

Reklama

REKLAMA

kia akcia

Reklama

„Okrem ľudí, ktorí priložili ruku k dielu radi uvidíme všetkých, ktorým je toto miesto blízke a radi ho navštevujú, ale aj tých, ktorí tu už dávno neboli a sú zvedaví ako to na Lide aktuálne vyzerá,“ pozýva záujemcov Tomáš Hudcovič z OZ Pro Civitate. Doobeda sa uskutoční posledná brigáda v tomto roku a po nej nasleduje poďakovanie s krátkym kultúrnym programom a programom pre deti.

Práce začnú o deviatej ráno. Na programe je dokončenie prvkov na cvičenie a úpravy terénu. Popoludňajší program začína o 13,30 h.  Pod dohľadom inštruktora si návštevníci budú môcť vyskúšať cvičenia na prvkoch, ktoré na Lide osadili, na gitare zahrá Lucas a po ňom sa o zábavu postará ľudová hudba folklórneho súboru Máj.  So sezónou na Lide sa všetci spolu rozlúčia záverečnou opekačkou.

Lido8

 (inf)

Populárne články