Úvod Blogy Andrej Klapica Internet náš priateľský a zákerný

Internet náš priateľský a zákerný

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

 Niekedy som nepatril medzi fanúšikov internetu. Na vysokej som viedol dlhé debaty s profesorom marketingu o internete a tom, či je reklama na internete pre konečného užívateľa zadarmo 오라클 로그인 없이 jdk 다운로드.

Neskôr som si na internet zvykol a začal ho využívať na prácu. Dodnes sa však zamýšľam nad tým, ako môžu niektorí ľudia stráviť na internete „celé dni“ OneNote 2019. Ale už som to asi pochopil. Pravdepodobne mám slabú tvorivosť a neviem čo by som na ňom pozeral. Moje obľúbené stránky (americké NASA, jeden slovenský denník a stránku Slovenských a Talianskych TV programov) pozriem pomerne rýchlo internet vaccine.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ale to, čo na internete obdivujem je elektronická pošta. Denne prechádzajú internetom milióny gigabajtov pracovných dokumentov toad for oracle 12 다운로드. Vďaka nej napríklad dnes už vôbec nepotrebujeme fax. Dokonca aj telefonovať sa dá cez internet a pritom sa krásne s osobou, ktorá je pri druhom počítači, vzdialená stovky kilometrov, vidíme vk 동영상 다운로드. Toto je obrovský prínos internetu. Aj keď si myslím, že skutočné využitie internetu ešte len čaká na svoj príchod.

Ale o internete som už pochopil aj nasledovné Download Chrome NewTab. Dnešné moderné deti sa v šiestich rokoch učia prvé kroky práce s počítačom. V 10. rokoch už samostatne píšu do školy prvé projekty z učiva 웰컴 투 사우스 다운로드. V 12. už bez problémov surfujú na internete. Len problém je v tom, že v tomto veku sú už navyknuté na počítač a internet, ale zároveň ho, okrem hier a toho mála školských úloh, nemajú na čo iné využiť Download chrome flash files. A keďže ho nepotrebujú využívať na prácu, tak ho využívajú na „sprostosti“. Zakladajú si „fejsbúkovské“ účty, rôzne „niknejmy“, všeličo „lajkujú“ a komentujú man who became the King of the Light Sea. A práve pritom je vidieť ich mladíckosť, nevyzretosť a nerozvážnosť. Stáva sa napríklad, že významný odborník, profesor, dlhodobý vedec, publikuje nejakú svoju teóriu na internete a hneď ho tam nejaký 15-ročný „macher“ sfúkne svojím „veľavýznamným“, nič nehovoriacim komentárom Download The Browman. Alebo nejaký politik chce presadiť nejaký zákon, ale 15-ročný „skúsenci“ vedia, že je to „šit“.

A táto nekontrolovateľná vlastnosť internetu sa tento rok vypomstila aj našim hokejistom. Niekto na internete založil facebookovskú skupinu „modlitieb za pád lietadla s našimi hokejistami“. Dôvod? Len preto, lebo sme nabili českých hokejistov a niekto to nevedel prehltnúť.

Internet má veľký potenciál, hoci začínam mať dojem, že jeho fóram a diskusiám vládnu deti. Aká bude skutočná budúcnosť internetu bude závisieť od toho, ako rozumne sa ho naučíme využívať.

Autor: Andrej Klapica

REKLAMA