Connect with us

Aktuality

Ako kaskadér – auto prerazilo plot a skončilo na školskom dvore

Published

on

Reklama

Dnes (22.12.) nadránom okolo štvrtej hodiny prerazil 30 ročný vodič s automobilom Audi s piešťanskou ŠPZ betónový múrik a plot Cirkevnej základnej školy na Vodárenskej ulici v Piešťanoch a skončil na školskom dvore. Vyzeralo to, akoby sa niekam veľmi ponáhľal, alebo sa hral na kaskadéra.

[singlepic id=8611 w=320 h=240 float=left]Podľa informácií od obyvateľov z okolitých domov, sa mu pravdepodobne nič vážne nestalo. Túto skutočnosť potvrdil aj krajský policajný hovorca Ľuboš Homola, ktorý dodal, že podľa vyšetrovania polície vodič na čiastočne mokrej a namrznutej vozovke neprispôsobil rýchlosť jazdy podmienkam.  Škoda na aute je  vyčíslená na 4500 EUR, škodu na plote ešte len budú vyčísľovať. Auto išlo pravdepodobne veľkou rýchlosťou od bytoviek na Vodárenskej ulici popri garážach a cez križovatku preletelo bez akéhokoľvek náznaku brzdenia. Jeden z obyvateľov blízkej bytovky vravel, že vôbec nič v noci nepočul. Naopak pani zo “starej“ Vodárenskej hovorila o silnej rane.

Reklama

Pri pohľade na auto na školskom dvore boli zhrození ráno predovšetkým rodičia, len krútili hlavou a zamýšľali sa nad tým čo sa mohlo stať cez deň, keď sa deti hrávajú práve v tomto priestore.

Autor: ht Foto: Tomáš Hudcovič – hugophoto agency

Reklama

[nggallery id=371]

Populárne články