Connect with us

Súťaž

Súťaž o najkrajšiu fotografiu Sĺňavy

Published

on

Reklama

Blíži sa festival Lodenica, ktorý je už dlhé roky spojený so záverom prázdnin a koná sa v príjemnom prostredí kempu pri Sĺňave. Tento rok budete mať možnosť v rámci sprievodného programu navštíviť aj Kráľovské mestečko Lodenica, ktoré je súčasťou Kráľovstva Sĺňava. Pri tejto príležitosti vyhlasujú organizátori festivalu z agentúry Duna s partnermi a našim portálom súťaž o NAJKRAJŠIU FOTOGRAFIU SĹŇAVY.

 

Reklama

[singlepic id=17630 w=320 h=240 float=left]Súťažné podmienky:

Fotografie zaradené do súťaže musia zachytávať vodnú nádrž Sĺňava, prípadne jej najbližšie okolie. Téma fotografií je voľná, čiže je môžete posielať krajinky, prírodu, zvieratá, ale aj fotografie zo športových, či kultúrnych aktivít… Súťaže sa môže zúčastniť ktokoľvek, amatér aj profesionálny autor. Fotografie v rozlíšení 800×533 px posielajte na adresu redakcia@pnky.sk. V maili uveďte názov fotografie a vaše kontaktné údaje. Zaslaním fotografie potvrdzujete, že je vašim dielom a máte k nej autorské práva. Zároveň dávate súhlas na voľné a bezodplatné použitie fotografií na propagáciu tejto súťaže. Vyhlasovateľ súťaže nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie fotografií treťou stranou.

Reklama

 

Hlasovanie a ceny:

Cena festivalu Lodenica – v utorok 23. augusta vyberú organizátori festivalu troch autorov, ktorí získajú vstupenky na tohtoročný festival začínajúci už vo štvrtok 25. augusta country bálom, kde Váh River Band bude oslavovať 20. výročie vzniku a hosťom bude Allan Mikušek.

Výhercami vstupeniek na festival sa stávajú – Edo Kučkovský (Kaskadér), Tomáš Vajsábel (Rýchla voda) a Juraj Starovecký (Nočná ofenzíva 1,2).

Ceny Kráľovstva Sĺňava – ceny získajú autori fotografií s najvyšším počtom hlasov z hlasovania na portáli PNky.sk. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacej fotografií. Pre určenie víťaza je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti je druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie.

1. cena – poukaz na konzumáciu u Dina pri Sĺňave v hodnote 30 EUR

2. cena – poukaz na konzumáciu v reštaurácii Blue´s na Staničnej ulici v Piešťanoch v hodnote 20 EUR

3. cena – poukaz na nákup kníh v kníhkupectve BeneLibri na pešej zóne v Piešťanoch v hodnote 10 EUR.

Termíny:

Fotografie môžete posielať od 13.  do 24. augusta 2011, budú priebežne zverejňované na portáli PNky.sk a od okamihu ich zverejnenia je možné za ne hlasovať v súťaži o Ceny Kráľovstva Sĺňava. Hlasovanie bude ukončené v piatok 26. augusta o 21.00 h a mená výhercov zverejníme v sobotu 27. augusta počas festivalu v rámci programu Kráľovského mestečka Sĺňava.

HLASOVANIE UKONČENÉ

[nggallery id=1002]

Populárne články