Úvod Názory Dobrí ľudia ešte nevymreli

Dobrí ľudia ešte nevymreli

REKLAMA
Knebl

Keď sa človek pozrie na dianie okolo seba, má často zmiešané pocity. Negatívne udalosti akoby prevládali. Popravde aj u nás na PNkách podľa čítanosti zaujímajú ľudí najviac správy zachytávajúce životné drámy, havárie, či požiare 지니 음악 다운로드.  Rovnako si dovolím tvrdiť, že pribúda ľudí, ktorí myslia len na svoje dobro a blaho, pričom ostatní sú im ukradnutí. 

Keď sme prostredníctvom správy na FB pred niekoľkými dňami obdržali prosbu našej čitateľky, či by sme jej nevedeli prezdieľaním správy pomôcť pri hľadaní telefónu, ktorý stratila pri potoku Dubová v lokalite Kukorelliho ulice, bola moja prvá myšlienka skeptická 원펀맨 2기 5화 다운로드. Má to vôbec zmysel? Veď vidíme akí sme, ako sa správame ako spoločnosť. Nie je naivné si myslieť, že ten telefón, ktorý nepatril medzi najlacnejšie, niekto vráti 총몽 애장판 다운로드? Avšak nasledovala iná myšlienka, že to treba skúsiť, veď predsa dobrí ľudia stále nevymreli a možno práve taký onen telefón nájde. 

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Na druhý deň pred obedom prišla ďalšia správa: „Dobrý deň, poctivý nálezca telefón vrátil :-) Three Kingdoms 2. Ďakujem za pomoc.“ Hovorím si, paráda, nevymreli… Ten piatok mal hneď krajší nádych. 

Možno si poviete, nevídali. Náhoda,  mala šťastie, že ho našiel poctivec Immortal Song2 mp3.  Áno, možno hovoriť o šťastí. Šťastná bola majiteľka a verím, že aj nálezca. Správa o poctivosti vo virtuálnom svete facebooku vyprovokovala desiatky ľudí, aby klikli na like Geometry dash Dropbox download. Verím, že aj oni mali šťastnejší deň a verím, že aj oni by sa zachovali rovnako poctivo. To je už celkom dobrý základ na šírenie dobra, ku ktorému sa môže pridať každý z nás…

Tomáš Hudcovič Ilustr foto: alphr.com

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba