Úvod Názory Bude bazén, áno, nie – čo tak toto riešenie?

Bude bazén, áno, nie – čo tak toto riešenie?

Na redakčný email nám pred časom prišla zaujímavá správa. Obsahovala fotografie z úžasného aquaparku Tropical Islands, ktorý je v prevádzke od roku 2004 neďaleko Berlína fifa 15 다운로드. Je to fascinujúce dielo. Stavba bola pôvodne hangárom, avšak ázijská firma Tanjong v ňom vybudovala tropický svet v Európe. Mať niečo také v našom vychýrenom kúpeľnom meste, to by bola paráda, ale radšej rýchlo späť do reality Plus token download.

Tá je taká, že podľa zverejnených materiálov z rokovania mestskej rady, ani na marcovom mestskom zastupiteľstve sa o výstavbe Plaveckého centra v Piešťanoch hovoriť nebude 오토캐드 2012 한글판 다운로드. Teda aspoň nie v jasne pomenovaných bodoch programu. Podľa informácií, ktoré prenikajú zo zákulisia, je stavba krytého bazéna absolútne v nedohľadne a výstavba vonkajšieho bazéna môže stroskotať na nedostatku financií Download The cruel angel Teze. Teraz napíšem niečo, čo sa možno nebude páčiť, ale myslím si, že je to pravda. Ak by sa výstavba vonkajšieho bazéna a „atrakcií“ podľa súčasného projektu a za plánovanú cenu 4,5 milióna eur neuskutočnila, bolo by to pre Piešťany len dobre day day. Vyhodiť neskutočné peniaze za niečo, čo nebude turisticky lákavé, keďže to nebude mať termálnu vodu a bude využiteľné maximálne štyri mesiace do roka, je hrôzostrašný nápad 고독한 미식가 시즌5 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Vonkajšia časť plaveckého centra v mestskom parku by mala byť impulzom pre rozvoj upadajúceho cestovného ruchu v Piešťanoch Mid 24 o'clock download. Avšak v podobe, v akej je navrhnutá dnes, je to len ťažko realizovateľný cieľ. Ak by túto ambíciu mala naplniť, potrebovala by termálnu vodu Office365 Excel Download. Na jej prameni, ale sedí nejaká žaba a nie a nie ju pustiť. Čo teda ďalej, ako sa dostať z tohto začarovaného kruhu, keď centrum, ktoré by malo vyrásť, nebude lákadlom turistov a nebude ani schopné splniť požiadavky domácich, aby mali kde plávať a športovci kde trénovať 큐라 프로그램 다운로드?

Som síce laik, ale pri pohľade na berlínsky Tropical Islands vidno riešenie. Ak však človek použije všemocný nástroj menom Google, netreba ísť po rozumy ani do Berlína cj 서체. Stačí zájsť len na stredné Slovensko a inšpirovať sa v banskobystrickom Aqualande.

Ak niekto s touto myšlienkou už prišiel, len sa nedostala na verejnosť, tak verím, že ju dotiahne do konca a náš piešťanský sen sa stane v dohľadnej dobe realitou.

Ešte spomínané fotografie z Nemecka:

Autor: Tomáš Hudcovič Foto: mm, www.kupaliska.sk

 

 

REKLAMA