Úvod Koktail Gymnazisti sa dozvedeli viac o slobode, demokracii i o politickej participácii mladých

Gymnazisti sa dozvedeli viac o slobode, demokracii i o politickej participácii mladých

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Gymnázium Pierra de Coubertina v Piešťanoch privítalo 25. mája 2017 vo svojich priestoroch v rámci prestížneho európskeho projektu Ambasádorských škôl (EPAS) päť úspešných absolventov North American server download. Pod názvom Alumni 2017 – Stať sa soľou Zeme vstúpili hostia do cyklu prednášok rozoberajúcich otázky politickej participácie mladých občanov v spoločnosti, hodnôt slobody a demokracie v spoločnom európskom priestore, ale aj významu vzdelania a profesijnej orientácie 너의 모든 것 다운로드. Organizáciu podujatia zabezpečil ambasádorský tím študentov gymnázia pod vedením učiteľa Petra Rusnáka.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Prednáškové dopoludnie otvoril príhovor riaditeľky gymnázia Mgr https 엑셀 다운로드. Miroslavy Hankovej. Doktorandka Masarykovej univerzity v Brne a dobrovoľníčka Táňa Sedláková vystúpila pred študentami s témou hľadania zmysluplnosti životného povolania a významu práce ako poslania 사랑의 불시착 다운로드. Silvia Jamrichová, študentka prírodných vied, otvorila problematiku náročných rozhodnutí v ľudskom živote. Jakub Tomiš, aktívny občan a úspešný programátor, postavil svoju prednášku na osobnom príbehu cesty z malej obce až do prezidentského paláca Packet Tracer 5.3 3ed.

Barbora Šišková, absolventka Sokratovho inštitútu, zaujala vlastnými postojmi k intelektuálnemu rozvoju osobnosti 피스쿨 다운로드. EPAS projekt Alumni 2017 uzavrela pozvanou prednáškou psychologička Zuzana Šeligová, ktorá predstavila vlastnú cestu k pomáhajúcej psychologickej praxi malware. Pracovnými zásadami humánneho prístupu poukázala na dôležitosť nielen odborných vedomostí, ale aj preukazovaniu rešpektu, ľudskej dôstojnosti a kritického myslenia svn server.

Autorka textu: Mária Juríková, Gymnázium Pierra de Coubertina Piešťany, II.D

Autor fotografií: Roman Ondrejka

REKLAMA