Úvod Novinky Futbal: Úspešný január pre PFK Junior

Futbal: Úspešný január pre PFK Junior

REKLAMA

Chlapci z prípravky PFK Junior odohrali počas posledných dvoch januárových víkendov dobre obsadené turnaje, v ktorých potešili výsledkami, ale najmä predvedenou hrou 모탈컴뱃4 다운로드. Ročník 2007 pod vedením trénera Stachuru absolvoval hneď dva turnaje. Prvý v sobotu 23. januára v Galante a ďalší v nedeľu 24. januára v Myjave 인디자인 다운로드. Na turnaji v Galante obsadil po dominantnom výkone prvé miesto. V konkurencii Šale, Komárna, Petržalky, Zlatých Moraviec, Vrábel, Senca a Lokomotívy Trnava sa piešťanskí chlapci prezentovali vynikajúcim výkonom a zaslúžene obsadili prvé miesto bez jedinej prehry appscan. Do Piešťan tak putovali aj ďalšie ocenenia.

IMG_20160203_152433_371_resize

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Najlepším strelcom turnaja sa stal Piešťanec Filip Fodrán, ktorý vyhral suverénne aj súťaž individuálnych zručností v žonglovaní s futbalovou loptou, kedy nažongloval dvakrát viac ako druhý v poradí 직쏘 랜섬웨어 다운로드. Nestratila sa ani druhá polovica družstva ročníka 2007, ktorá zápasila na turnaji v Myjave. Po víťazstvách nad Myjavou „A“, českými Kunovicami a Senicou chlapcom trochu došli sily a po tesných prehrách s Myjavou „B“ a Častkovcami obsadili pekné tretie miesto hanyoung hymn sheet music.

Ročník 2005 pod vedením trénera Krištofa zaznamenal prvé miesto na domácom turnaji v sobotu 30. januára, ktorý absolvoval bez prehry s jednou remízou v peknom zápase s Lokomotívou Trnava a dvomi víťazstvami nad rovesníkmi zo Serede a Moravan nad Váhom 향수 영화 다운로드. Najmenší futbalisti tak dokázali nadviazať na dobré výkony z prvej polky januára. Chlapcom držíme palce do ich ďalšieho účinkovania.

loptove hry_resize

-Jozef Glos-

REKLAMA