Úvod Aktuality Silní muži bojovali so závažiami i horúčavou

Silní muži bojovali so závažiami i horúčavou

Po sérii kôl Slovenského pohára silných mužov, ktorý toho roku nesie názov Xfit cup, keď sa postupne v júni predstavili v Púchove a Trenčianskych Tepliciach, sa strongmani presunuli do Piešťan 문명의 충돌 다운로드. Podujatiami nabitý mesiac pre amatérov, tak ukončilo štvrté kolo Xfit cup-u.

„Práve veľa akcií spôsobilo, že na štart sa postavilo iba osem pretekárov, nakoľko viacerých sužujú zranenia 알함브라 궁전의 추억 8화 다운로드. Veríme však, že do najbližšieho kola, ktoré bude na konci júla v Kežmarku, sa dajú siláci dokopy a prídu opäť v hojnom počte! Krásne slnečné počasie a päť testov sily, bolo pripravených na Námestí slobody aj napriek tomu, že ortuť teplomera sa šplhala cez 30°C,“ informovali organizátori Google Drive folder.

Dompek Pizza donaskova sluzba

„Behacia“ disciplína na úvod potrápila viacerých borcov, mnohí sa hnali za výkonom až popadali. Najlepšie si s podmienkami poradil Hanák, ktorý chcel po víťaznom Prešove zopakovať prvenstvo aj v Piešťanoch movie Glory of the Clan. Za ním skončil jeho úhlavný prenasledovateľ tohto roku, Arnold Ferencz, tretie miesto si pripísal Zelezka.

Práve nováčik a objav sezóny Patrik Zelezka, bude reprezentovať Slovensko a Slovenskú asociáciu silných mužov už 23 무료 성경 듣기 다운로드. júna v Litoveli! Jeden z najťažších (ak nie najťažší) pretek v kategórii do 105 kilogramov preverí jeho trénovanosť. Pripravuje sa naň už viac ako dva mesiace 피파17 다운로드. Svetovú Grand prix v asociácii Ultimate strongman organizuje najsilnejší v strednej váhe, Jirko Tkadlčík.

V ďalšom teste nasledovalo dvíhanie nápravy o váhe 125 kíl 닥터후 시즌1 다운로드. Táto náprava s totožnou hmotnosťou bola po prvýkrát v minulom roku na Česko – Slovenskom pohári a dvihli ju tam iba dvaja siláci (Zlatner a Lang) Premier Pro 2.0. Výkony silákov však majú stúpajúcu tendenciu a okrem jednoho nováčika súkolie zodviol každý! Najviac Zelezka /5x/, za ním skončil Ferencz /3x/ a Hanák /2x/ Smurf game.

Prenášanie superyoku, čiže jarma na chrbte s váhou 350 kíl nasledovalo v strede preteku. Po nezdarených úvodných disciplínach sa predviedol Blažíček, ktorý sa postupne dostával do popredia bodovania 한글 815 다운로드. Druhé miesto si opäť pripísal Ferencz a tretie Hanák.

Mrtvé ťahy s osobným automobilom, ktoré zabezpečila spoločnosť ARAVER Piešťany boli ako predposledná skúška na zaplnenom Námestí slobody. Najviac zdvihov /9x/ predviedol Galbo s Hanákom, o jeden zaostali Babkovič a Blažíček /8x/, sedem zdvihov spravil Kollár, ktorý súperil aj s drobným zranením nohy, ktoré si privodil v prvej disciplíne.

Záver patril priťahovaniu kamióna, ktoré vyhral Denis Hanák. Práve víťaznou disciplínou potvrdil aj celkové prvenstvo na preteku v Piešťanoch. Po dvoch druhých miestach /Púchov, Trenčianske Teplice/ tak získal opäť zlatú medailu  a je zatiaľ lídrom bodovania Xfit cupu 2019!

Druhý v priťahovaní skončil Tomáš Blažíček, ktorému druhý najvyšší bodový zisk stačil na bronzovú medailu. Ide vôbec o jeho prvú medailu v Slovenskom pohári! Striebro si z kúpeľných Piešťan odniesol Ferencz Arnold a zostal tak v boji o profi kartu!

Výsledky: 1.Denis Hanák 35,5b, 2.Arnold Ferencz 29b, 3.Tomáš Blažíček 27b, 4.Patrik Zelezka 25b, 5.Tomáš Galbo 24,5b, 6.Rado Kollár 19b, 7.Mário Babkovič 17b, 8.Tomáš Pavlech 3b

TS/red Foto: Eduard Budke