Úvod Aktuality Silní muži mieria do Piešťan

Silní muži mieria do Piešťan

Slovenský pohár silných mužov, toho roku Xfit cup, nabral doslova „raketové“ tempo. Túto nedeľu, na deň otcov, ho čaká už štvrté kolo 포토샵 다운로드! Siláci po roku zavítajú do Piešťan.

Prvé tri kolá patrili mestám, ktoré vedú z primátorského kresla ženy 실버 패스트 다운로드. Na východe v Prešove, na považí v Púchove či Trenčianskych Tepliciach. V týchto troch mestách sa o silákov postarali skvelé primátorky, ktoré pripravili výnimočné podujatia 포켓몬스터 하트골드 드라스틱 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

V tretiu júnovú nedeľu nás čaká, v poradí, už štvrté kolo Xfit cup-u. V minulom roku sa na Námestí slobody bojovalo o titul „Najsilnejší Slovák“ (vyhral Igor Petrík), tento rok budú vidieť diváci súboj o body do konečného hodnotenia celého ročníka Notosans. Doposiaľ ich najviac nazbieral Denis Hanák, na krk mu dýcha Arnold Ferencz a o postup bude chcieť zabojovať i navrátilec, Tomáš Galbo. Mimochodom, každé z doterajších kôl má iného víťaza 인텔리j 무료 다운로드!

Okrem tradičných testov sily bude na strongmanov v Piešťanoch čakať v úvode test kondície a rýchlosti. Prenášanie najskôr vreca a následne dvoch ťažkých pneumatík, čiže kombinácia, otvorí toto podujatie 수능 영단어 다운로드. Nasledovať bude dvíhanie 125 kilovej nápravy /súkolia/ nad hlavu do vystretých rúk, mrtvé ťahy s osobným automobilom, nosenie superyoke /jarmo na chrbte/, ktoré bude vážiť 340 kilogramov a záver bude patriť priťahovaniu kamióna 아이리스 17 다운로드. Uvidíme, kto si z danými prekážkami poradí najlepšie a odnesie si hodnotný pohár primátora Petra Jančoviča!

Samozrejme na silákov čakajú aj hodnotné ceny nielen od spoločnosti Xfit, ktorá zastrešuje Slovenský pohár ale i od Piešťanského pivovaru Žiwell tak sa majú na čo tešiť easeus todo backup!

Držíme všetkým chlapcom palce a tešíme sa na každého, kto sa príde pozrieť už túto nedeľu, 16. júna, na Námestie slobody! Od 15-tej hodiny začína štvrté kolo X-fit cup-u, Slovenského pohára silných mužov Seongnam City Health Center!

TS Ilustr foto:  Zuzana Gundová

REKLAMA