Úvod Aktuality Ratnovskú zátoku premenili na prímorské letovisko

Ratnovskú zátoku premenili na prímorské letovisko

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas jari dostal areál v Ratnovskej zátoke nový vzhľad a vybavenie. Bratia Patrik a Lukáš Masároví z neho spravili „prímorské letovisko“ 한영번역기 다운로드. Pribudol beach club s bazénom a plážovými posteľami, ubytovanie glamping stanoch a apartmánoch i pieskové pláže. Prevádzku otvorili na začiatku júna 낭만에 대하여 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa vyjadrenia nových prevádzkovateľov pre Startitup boli v minulosti návštevníkmi areálu a hovorili si, že je škoda nevyužívať naplno potenciál, ktorý má genius education textbooks. Od roku 2016 sa venujú gastro podnikaniu a z malého stánku na ulici postupne vytvorili koncept, ktorý zahŕňa nielen pouličné občerstvenie, ale i reštauráciu so zmrzlinou v Nitre Yonsei University program. Od júna rozšíril ich portfólio prevádzok wakeboardový areál Bearded Brothers WakeSoul.

Koncept prevádzky v Ratnovciach je postavený na jedle, športových aktivitách, relaxe i hudobnej produkcii 빨간약 다운로드. Slávnostné otvorenie sa uskutočnilo v sobotu 1. júna. Hneď po ňom museli prevádzkovatelia riešiť následky veternej smršte, ktorá zničila slnečníky a niekoľko glam stanov 언터처블 영화 다운로드. Dôsledkom bol uzatvorený areál počas ďalšieho dňa, keď museli dať všetko do poriadku.  V nasledujúcich dňoch mali tiež rušno. Na vleku sa pokazil komponent, ktorý museli doviezť z Nemecka. 

Ohlasy návštevníkov sú pozitívne Two Heart2. Sú prekvapení zmenami, ktorými areál prešiel. V tejto súvislosti sa objavilo na sociálnych sieťach vyjadrenie, že práce prebehli bez príslušných povolení 청년경찰 다운로드. Hovorkyňa mesta Piešťany napísala v jednom komentári, že ide o čierne stavby. O vyjadrenie sme požiadali prostredníctvom správy prevádzkovateľov i radnicu s príslušným stavebným úradom turbo vpn. Odpovede, ktoré by vniesli svetlo do situácie, sme však nedostali.

Už na blížiaci sa víkend chystajú v Ratnovskej zátoke festival, na ktorom sa majú predstaviť viac ako dve desiatky djov z celého sveta 쥐가 백마리 다운로드.


-th- Zdroj: FB Bearded Brothers WakeSoul, www.startitup.sk

REKLAMA