Úvod Aktuality Kauza Ratnovská zátoka: Firma pokutu nezaplatila, na dodanie dokladov k stavebnému povoleniu...

Kauza Ratnovská zátoka: Firma pokutu nezaplatila, na dodanie dokladov k stavebnému povoleniu jej zostáva už len zopár dní

REKLAMA
GM Dental Zubar

Spoločnosť Labonte, ktorá je investorom a prevádzkovateľom areálu Bearded Brothers WakeSoul v Ratnovskej zátoke, má už len štyri dni na dodanie potrebných dokladov k dodatočnému stavebnému povoleniu Download Alder Friends. Firma na jar tohto roka bez povolení postavila v Chránenom vtáčom území v lokalite Ratnovskej zátoky viacero objektov. Dostala za to pokutu 150-tisíc eur, ktorú zatiaľ neuhradila a odvolala sa voči nej 카라 큐피드 다운로드.

Podľa vyjadrenia hovorkyne Mesta Piešťany Drahomíry Moretovej podala firma žiadosť o dodatočné povolenie stavieb. „Avšak vzhľadom k tomu, že stavebník nepredložil všetky potrebné doklady k začatiu stavebného konania, stavebný úrad konanie prerušil a čaká na doplnenie podkladov ku konaniu paper dolls. Termín má do 16. 11. 2019,“ informovala D. Moretová.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Konateľ spoločnosti Labonte, požiadal primátora Petra Jančoviča o stretnutie 경고음 다운로드. To sa uskutočnilo 4. novembra. Podľa slov hovorkyne konateľ Džemil Šefkii vyjadril poľutovanie nad vzniknutou situáciou. Vedenia mesta  však hovorí, že to nič nemení na tom, že do 16 Download the acheong law. 11. musí doplniť povinnú dokumentáciu k stavebnému konaniu. Primátor Peter Jančovič sa na rokovaní zastupiteľstva vyjadril, že ak sa tak nestane, bude nasledovať konanie o odstránení stavieb, uviedol Piešťanský týždeň 구글스케치업 다운로드.

Pokuta za výstavbu bez príslušných povolení mohla podľa zákona dosiahnuť výšku až 165 000 eur. Vyrúbená bola počas letných mesiacov, pričom firma si rozhodnutie prebrala až po niekoľkých týždňoch 유니팩 다운로드. Následne sa voči nemu odvolala. V súčasnosti prebieha odvolacie konanie na Okresnom úrade v Trnave.

-th-

REKLAMA