Úvod Aktuality Stĺp uprostred chodníka. Je to v poriadku?

Stĺp uprostred chodníka. Je to v poriadku?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pri rekonštrukcii chodníkov na Bratislavskej ulici, ale aj na A. Hlinku, obyvatelia upozorňujú na rôzne „perly“. Zatiaľ najdiskutovanejšia bola lampa osadená naopak, z ktorej si Piešťanci robili vtipy 아이폰 6 벨소리 다운로드. Ako sa napokon ukázalo, namontovaná opačne bola schválne, pre zavadzajúce vzdušné vedenie a po jeho odstránení ju otočili do správnej polohy Grape Valley. Teraz na sociálnych sieťach kolujú fotografie stĺpov so semaformi, ktoré sú osadené doprostred pásu značiaceho trasu pre nevidiacich. Podľa ľudí je to nepodarok 스마트폰 해킹 툴 다운로드. Ako je to však naozaj?

Pre rozlúsknutie tejto otázky sme oslovili Ing Hangul Edition of Pokémon Heart Gold. arch. Pavla Korčeka. Ten pracuje v rámci Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska na Oddelení prevencie architektonických a dopravných bariér 학습 앱 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Jeho odpoveď: „V tomto prípade je to v poriadku, pretože na stĺpe svetelnej signalizácie je umiestnené tlačidlo na ovládanie signalizácie, ktoré používajú aj ľudia so zrakovým postihnutím 웹사이트 다운로드. Pokiaľ by tam tlačidlo nebolo, bolo by to nesprávne.“

-red-

REKLAMA